Zaznacz stronę

utworzone przez | 4.07.2024 | Rękodzieło

Dlaczego pragniemy mieć w domu Anioła?

W naszym dziale RĘKODZIEŁO, prezentujemy ręcznie tworzone przedmioty ozdobne oraz użytkowe, które powstały w Pracowni Rękodzieła Artystycznego, a są równie niszowe, co dostępne u nas perfumy i wspaniale dopełniają naszą ofertę.

Jeśli jesteś osobą wymagającą, ceniącą sztukę i unikatowość, szukasz przedmiotów jednostkowych, których nie ma nikt inny – zapraszamy Cię do świata NeedWant by Greta.

Witaj!

 
 

​Dla wielu ludzi anioły są istotami duchowymi, które mają nadprzyrodzone moce i służą jako pośrednicy między Bogiem, a człowiekiem. W różnych kulturach i religiach anioły są często postrzegane jako istoty o pięknych skrzydłach i jasnych aureolach, które zapewniają ochronę, wsparcie i przewodnictwo. Anioły są również często kojarzone z miłością, opieką, pomocą w trudnych sytuacjach i przynoszeniem pociechy. Dla niektórych osób anioły mogą być także oznaką mistycznego doświadczenia, symbolizując nadprzyrodzone siły i obecność duchową.

Istnieje wiele powodów, dla których ludzie pragną mieć w domu figurki aniołów. Oto kilka możliwych wyjaśnień:

Symbolika duchowa

Anioły są często kojarzone z duchowością i postrzegane jako istoty zbliżone do Boga. Wierzy się, że mają one nadnaturalne moce i ochraniają ludzi oraz przynoszą im pocieszenie i inspirację. Posiadanie figurki anioła może być związane z duchowym poszukiwaniem i pragnieniem poczucia obecności boskiej energii w codziennym życiu.

Ochrona i bezpieczeństwo

Anioły są uważane za opiekunów i strażników ludzi. Posiadanie figurki anioła może dawać poczucie bezpieczeństwa i ochrony przed niebezpieczeństwami zarówno fizycznymi, jak i duchowymi.

Estetyka i dekoracja

Figurki aniołów często są pięknie wykonane i stanowią ozdobę wnętrza. Ludzie mogą czerpać przyjemność z patrzenia na te figury i cenić ich artystyczne wartości.

Pamiątka lub dar

Figurka anioła może również być otrzymana jako prezent od kogoś bliskiego lub być związana z ważnymi wydarzeniami, takimi jak chrzest, pierwsza komunia czy ślub. Tego rodzaju pamiątki często mają duże znaczenie emocjonalne i mogą przypominać o ważnych chwilach w życiu.

Filozofia życia

Niektórzy ludzie mają przekonania dotyczące istnienia aniołów i wierzą, że mogą one pomagać im w codziennym życiu. Posiadanie figurki anioła może być dla nich sposobem na wyrażenie tych przekonań i utrzymanie ich w świadomości.

Warto zaznaczyć, że motyw posiadania figurki anioła może być różny dla każdej osoby. To, dlaczego ludzie pragną je mieć w domu, zależy od ich indywidualnych przekonań, potrzeb i doświadczeń.

A dlaczego Ty masz swojego anioła w domu?

Źródła ilustracji:

zdjęcia i skany ilustracji – materiały własne

Jeśli chcesz mieć jednego z naszych Aniołów – KLIKNIJ – a przeniesiesz się do sklepu.

Poczuj TO… Chapel Factory „Holy Stick”

Pozwól się zabrać w magiczną podróż do serca natury i szamańskich rytuałów z palo santo w tle…

Poczuj TO… Chapel Factory „Oud Pagode”

Potrzebujesz poczuć równowagę w swoim życiu? Oud Pagode może być idealnym wyborem.

Poczuj TO… Chapel Factory „Heresy”

Tutaj będzie ci dobrze, tutaj najwyższym dobrem jest grzeszna przyjemność i wolność…

Poczuj TO… Chapel Factory „Hermit Coat”

Czy skromność uwodzi? Jak w tym samym zapachu jednocześnie uchwycić przeszłość i przyszłość?

Zapraszamy

Zarezerwuj sobie czas na osobiste doznanie zmysłowe. Odwiedź nas i baw się dobrze, szukając wyjątkowego zapachu.

Znajdziesz nas

Newsletter – Zapisz się

a nie umknie ci żadna nowość!