Zaznacz stronę

Chapel Factory


Oud Pagode

Informacje o marce…

Oud Pagode, to drzewno-pudrowa woda perfumowana dla Pań i Panów.

Jak wszystkie perfumy Chapel Factory, te również powstały z pragnienia interpretacji tematyki religijnej i miejsc modlitewnych.

Siódmy zapach marki Chapel Factory, marki dedykowanej zapachowi sakralnego kadzidła. Droga kadzidła przenosi nas do serca ceremonii Kōdō.

Wiry czarnej herbaty pachnącej lotosem i chryzantemami poprzedzają imperialny oud. Jego charyzmę zdobią cenne nuty zmieszane z pudrem ryżowym, drewnem kaszmirowym i piżmem.

 

 

 

 

 

Rodzina zapachowa: drzewno-pudrowa

Nuty głowy: czarna herbata, lotos
Nuty serca: chryzantemy, puder ryżowy, drewno kaszmirowe
Nuty bazy: drewno agarowe (oud), piżmo, dym

Kreator: Anaïs Biguine (2023r.)

Opinie, które pomogą w wyborze…

Znajdą tu Państwo wiele opinii, wśród których będą wypowiedzi Twórcy, nasza oraz klientów, którzy kupili ten zapach.

„Od dawna myślałam, że oud to materiał nadużywany i, że to zjawisko w końcu stanie się nudne. Podczas studiowania rytuałów religijnych przyszła mi do głowy kolejna wizja tego zapachu fumigacji. Pagoda, odpowiednia do medytacji, wśliznęła mi się do ucha i nosa interpretacja japońska.”

Anaïs Biguine

Twórca

Wir czarnej herbaty pachnącej lotosem i chryzantemami, odurzają zapachem zwiastującym wyjątkowe olfaktoryczne doświadczenie.

Następnie drewno kaszmirowe, którego charyzmę podkreślają rzadkie nuty zmieszane z pudrem ryżowym i piżmem, ucieleśniają wyrafinowanie i spokój.

Jednak prawdziwym skarbem, ukrytym w nutach bazy, są drewno agarowe (oud), piżmo oraz dym, tworząc tajemniczą symfonię uwodzenia.

Podczas podróży do historii religii ciekawość Anaïs Biguine zaprowadziła ją do starej japońskiej pagody, w której paliło się drewno agarowe. Choć drewno to najczęściej kojarzone jest z Bliskim Wschodem, ciekawe było dla niej odkrywanie go pod wpływem innej kultury. Tutaj ścieżka kadzidła prowadzi nas do serca ceremonii Kōdō.

Naszym zdaniem

PERFUMERIA Greta

Chapel Factory / Oud Pagode

Fragrantica

Użytkownicy z całego świata