Zaznacz stronę

JoAnne  Bassett


French Collection – Camille

Informacje o marce…

Camille, to szyprowa woda perfumowana dla Pań i Panów.

Kiedy trzymam w dłoni wyjątkowy krzew Osmanthus, czuję jak obdarza mnie błogosławieństwem. Użyłam jego esencję, ozdabiając szlachetnymi wonnymi nutami otrzymałam wszystko, czego można pragnąć. Camille otwiera serca, tutaj słowa przestają mieć znaczenie… Boski prezent dla naszych zmysłów!Camille, to szyprowy styl.  JoAnne Bassett.

French Collection, to w 100% naturalne, zapachy wykonane z najlepszych i najcenniejszych olejków. Wody perfumowane odzwierciedlają francuską siłę i bazują na alkoholu z winogron oraz ekologicznym oleju jojoba. Zawierają one prawdziwe olejki eteryczne i absoluty, które zostały wyodrębnione z roślin lub tłoczone na zimno z owoców.

 

Rodzina zapachowa: kwiatowo-szyprowa

Nuta głowy: bergamotka, cytryna Amalifi
Nuta serca: lawenda, osmantus, tuberoza, galbanum (kadzidło), imbir, mimoza
Nuta bazy: jaśmin, korzeń irysa

Kreator: JoAnne Bassett (2006r.)

Opinie, które pomogą w wyborze…

Znajdą tu Państwo wiele opinii, wśród których będą wypowiedzi Twórcy, nasza oraz klientów, którzy kupili ten zapach.

Kiedy trzymam w dłoni wyjątkowy krzew Osmanthus, czuję jak obdarza mnie błogosławieństwem. Użyłam jego esencję, ozdabiając szlachetnymi wonnymi nutami otrzymałam wszystko, czego można pragnąć. Camille otwiera serca, tutaj słowa przestają mieć znaczenie… Boski prezent dla naszych zmysłów! Camille, to szyprowy styl.

JoAnne Bassett

Twórca

Ta naturalna kompozycja łączy w sobie sporą dawkę świeżości bergamotki, ze słodyczą jaśminu i tuberozy z delikatna pikantnością imbiru. Całość dosyć lekka, chociaż zawsze znajdą się tacy, który stwierdzą, że dosyć „apteczna” o umiarkowanej trwałości.

Naszym zdaniem

PERFUMERIA Greta

Fragrantica

Użytkownicy z całego świata