Zaznacz stronę

JoAnne  Bassett


French Collection – Chantelle

Informacje o marce…

Chantelle, to kwiatowa woda perfumowana dla Pań i Panów.

W Chantelle użyłam białych kwiatów, wydobywając z nich światło, które pragnę Państwu podarować. Ta arystokratyczna mieszanka potrafi zachwycić i oczarować. Dlatego liczę, że dadzą Państwu radość i prawdziwe szczęście w wyjątkowych momentach. Tak jak białe kwiaty, którymi dekorujemy wnętrza podczas specjalnych uroczystości. Nic bowiem, tak jak piękna biel, nie symbolizuje czystości, nadziei i oświecenia.  JoAnne Bassett.

French Collection, to w 100% naturalne, zapachy wykonane z najlepszych i najcenniejszych olejków. Wody perfumowane odzwierciedlają francuską siłę i bazują na alkoholu z winogron oraz ekologicznym oleju jojoba. Zawierają one prawdziwe olejki eteryczne i absoluty, które zostały wyodrębnione z roślin lub tłoczone na zimno z owoców.

 

Rodzina zapachowa: kwiatowa (białe kwiaty)

Nuta głowy: jaśmin Sambac, jaśmin Grandifolium, jaśmin Juhi, bułgarska róża, bergamotka, cytrusy
Nuta serca: lylang-ylang, tuberoza, róża, Champaca
Nuta bazy: jaśmin, wanilia, nuty drzewne

Kreator: JoAnne Bassett (2006r.)

Opinie, które pomogą w wyborze…

Znajdą tu Państwo wiele opinii, wśród których będą wypowiedzi Twórcy, nasza oraz klientów, którzy kupili ten zapach.

W Chantelle użyłam białych kwiatów, wydobywając z nich światło, które pragnę Państwu podarować. Ta arystokratyczna mieszanka potrafi zachwycić i oczarować. Dlatego liczę, że dadzą Państwu radość i prawdziwe szczęście w wyjątkowych momentach. Tak jak białe kwiaty, którymi dekorujemy wnętrza podczas specjalnych uroczystości. Nic bowiem, tak jak piękna biel, nie symbolizuje czystości, nadziei i oświecenia.

JoAnne Bassett

Twórca

Naszym zdaniem

PERFUMERIA Greta