Zaznacz stronę

JoAnne  Bassett


French Collection – Contessa

Informacje o marce…

Contessa, to orientalna woda perfumowana dla Pań i Panów.

Od królewskiej dostojności nie będzie odwrotu. Contessa jak przystało na prawdziwą damę zna swoje miejsce i możliwości. Będzie dążyła do zmian. Współczesna hrabina otaczając się prawdziwie majestatycznym zapachem Contessa i wprowadza nas do swojego królestwa, błogosławiąc nasze zmysły… JoAnne Bassett.

French Collection, to w 100% naturalne, zapachy wykonane z najlepszych i najcenniejszych olejków. Wody perfumowane odzwierciedlają francuską siłę i bazują na alkoholu z winogron oraz ekologicznym oleju jojoba. Zawierają one prawdziwe olejki eteryczne i absoluty, które zostały wyodrębnione z roślin lub tłoczone na zimno z owoców.

 

Rodzina zapachowa: kwiatowo-orientalna

Nuta głowy: bazylia, bergamotka
Nuta serca: neroli, imbir, cynamon, wyciąg z francuskiej róży majowej
Nuta bazy: jaśmin Sambac, drzewo sandałowe z Mysore, kadzidło

Kreator: JoAnne Bassett (2006r.)

Opinie, które pomogą w wyborze…

Znajdą tu Państwo wiele opinii, wśród których będą wypowiedzi Twórcy, nasza oraz klientów, którzy kupili ten zapach.

Od królewskiej dostojności nie będzie odwrotu. Contessa jak przystało na prawdziwą damę zna swoje miejsce i możliwości. Będzie dążyła do zmian. Współczesna hrabina otaczając się prawdziwie majestatycznym zapachem Contessa i wprowadza nas do swojego królestwa, błogosławiąc nasze zmysły…

JoAnne Bassett

Twórca

Contessa wita świeżo-pikantnymi (imbir) nutami, lekko zadymionymi (kadzidło), robiąc ukłon delikatnie słodkim kwiatom, by na koniec oddać pałeczkę wanilii i drzewu sandałowemu. Zapach na kilka godzin rozbudzi zmysły tak kobiet, jak i mężczyzn, choć ci drudzy (z uwagi na sporą słodycz płynącą z kompozycji) powinni być raczej typami zdecydowanymi i pewnymi siebie, by nie zostać zdominowanymi przez Contessę, a stworzyć wręcz kontrowersyjny melanż damsko-męski.

Naszym zdaniem

PERFUMERIA Greta