Zaznacz stronę

JoAnne  Bassett


Royal Collection – Madame de Pompadour

Informacje o marce…

Madame de Pompadour, to kwiatowy zapach dla Pań i Panów.

Madame Pompadour to królowa kobiecych zapachów. Jest przyprawowo-ostry, słodki, seksowny i bardzo uwodzicielski. Ciesz się swoją kobiecą stroną i wiedz, że jesteś niesamowita pod każdym względem. Odpręż się i bądź królową. Jesteś tego warta!  JoAnne Bassett

Era Napoleońska była czasem wystawnych przyjęć i kostiumów wykonanych z najlepszych jedwabi. Definiowało ją bogactwo i ekstrawagancja. Dzisiaj, w poszukiwaniu absolutnego, ponadczasowego luksusu oraz ekstrawagancji powstała linia perfum Royal Collection. Królewska kolekcja jest w 100% naturalną mieszanką olejków wydobytych z roślin i owoców zatopionych w organicznym alkoholu pozyskiwanym z winogron. JoAnne Bassett ukazuje prawdziwy kunszt perfumiarstwa, tworząc niezwykle wymagającą i wyszukaną kolekcję, której ekstrawagancja oczaruje prawdziwych poszukiwaczy wyszukanych zapachów.

 

Rodzina zapachowa: kwiatowa

Użyte nuty: esencja Gardenii, wanilia, klementynka, dzika werbena cytrynowa, Champaca, neroli, wyciąg z róży bułgarskiej, jaśmin Sambac, drewno sandałowe z Mysore

Kreator: JoAnne Bassett (2006r.)

Opinie, które pomogą w wyborze…

Znajdą tu Państwo wiele opinii, wśród których będą wypowiedzi Twórcy, nasza oraz klientów, którzy kupili ten zapach.

Madame Pompadour to królowa kobiecych zapachów. Jest przyprawowo-ostry, słodki, seksowny i bardzo uwodzicielski. Ciesz się swoją kobiecą stroną i wiedz, że jesteś niesamowita pod każdym względem. Odpręż się i bądź królową. Jesteś tego warta!

JoAnne Bassett

Twórca

Kompozycja mimo, iż kwiatowa, jest mocno aromatyczna, złożona z 39 naturalnych składników. Znajdziemy tu sporą dawkę drewna sandałowego (tak dobrze znanego panom, ale i coraz bardziej uwielbianego przez panie) które sprawia, że zapach ten jest nam bliższy w chłodniejszych porach roku.

Naszym zdaniem

PERFUMERIA Greta