Zaznacz stronę

JoAnne  Bassett


Royal Collection – Malmaison

Informacje o marce…

Malmaison, to kwiatowy zapach dla Pań i Panów.

Nikt tak jak Józefina (pierwsza żona Napoleona) nie potrafił zadbać o ogród. W ogrodzie pałacu La Malmaison hodowała około 400 odmian róż i wyjątkowe drzewa dekorując całość wodnymi kaskadami i posągami. Za jej ręki, ten francuski pałac z XVI wieku był najokazalszym symbolem francuskiego bogactwa… Malmaison to kompleks kwiatowy z nutami bursztynu. JoAnne Bassett

Era Napoleońska była czasem wystawnych przyjęć i kostiumów wykonanych z najlepszych jedwabi. Definiowało ją bogactwo i ekstrawagancja. Dzisiaj, w poszukiwaniu absolutnego, ponadczasowego luksusu oraz ekstrawagancji powstała linia perfum Royal Collection. Królewska kolekcja jest w 100% naturalną mieszanką olejków wydobytych z roślin i owoców zatopionych w organicznym alkoholu pozyskiwanym z winogron. JoAnne Bassett ukazuje prawdziwy kunszt perfumiarstwa, tworząc niezwykle wymagającą i wyszukaną kolekcję, której ekstrawagancja oczaruje prawdziwych poszukiwaczy wyszukanych zapachów.

 

Rodzina zapachowa: kwiatowo-cytrusowa

Nuta głowy: neroli, klementynka, różne esencje cytrusowe
Nuta serca: lawenda z Sewilli, jaśmin Sambac, ylang-ylang, tuberoza, róża majowa
Nuta bazy: Labdanum

Kreator: JoAnne Bassett (2006r.)

Opinie, które pomogą w wyborze…

Znajdą tu Państwo wiele opinii, wśród których będą wypowiedzi Twórcy, nasza oraz klientów, którzy kupili ten zapach.

Nikt tak jak Józefina (pierwsza żona Napoleona) nie potrafił zadbać o ogród. W ogrodzie pałacu La Malmaison hodowała około 400 odmian róż i wyjątkowe drzewa dekorując całość wodnymi kaskadami i posągami. Za jej ręki, ten francuski pałac z XVI wieku był najokazalszym symbolem francuskiego bogactwa… Malmaison to kompleks kwiatowy z nutami bursztynu.

JoAnne Bassett

Twórca

Naszym zdaniem

PERFUMERIA Greta