Zaznacz stronę

JoAnne  Bassett


Royal Collection – Versailles

Informacje o marce…

Versailles, to aromatyczna woda perfumowana dla Pań i Panów.

Pałac (Wersal) został zbudowany przez króla Ludwika XIV, aby pokazać światu status jego królestwa i potęgę panowania, dzięki któremu Francja stała wyrafinowanym, znakomitym i kulturalnym krajem. Jeżeli chcesz osiągnąć wielki sukces i wciąż dążysz do doskonałości, Versailles jest dla Ciebie, pomoże Ci stać się potężnym i gotowym na nowe wyzwania! Versailles pełen jest rozkosznych cytrusów i przypraw, które dodają mu specjalnego charakteru. Mężczyźni i kobiety kochają ten wspaniały zapach. JoAnne Bassett

Era Napoleońska była czasem wystawnych przyjęć i kostiumów wykonanych z najlepszych jedwabi. Definiowało ją bogactwo i ekstrawagancja. Dzisiaj, w poszukiwaniu absolutnego, ponadczasowego luksusu oraz ekstrawagancji powstała linia perfum Royal Collection. Królewska kolekcja jest w 100% naturalną mieszanką olejków wydobytych z roślin i owoców zatopionych w organicznym alkoholu pozyskiwanym z winogron. JoAnne Bassett ukazuje prawdziwy kunszt perfumiarstwa, tworząc niezwykle wymagającą i wyszukaną kolekcję, której ekstrawagancja oczaruje prawdziwych poszukiwaczy wyszukanych zapachów.

 

Rodzina zapachowa: aromatyczno-cytrusowa

Nuta głowy: olejek neroli, limonka (esencja), mandarynka
Nuta serca: ylang-ylang, drewno pieprzu różowego
Nuta bazy: paczula, kora cynamonu, kadzidło, benzoes, dziurawiec zwyczajny

Kreator: JoAnne Bassett (2006r.)

Opinie, które pomogą w wyborze…

Znajdą tu Państwo wiele opinii, wśród których będą wypowiedzi Twórcy, nasza oraz klientów, którzy kupili ten zapach.

Pałac (Wersal) został zbudowany przez króla Ludwika XIV, aby pokazać światu status jego królestwa i potęgę panowania, dzięki któremu Francja stała wyrafinowanym, znakomitym i kulturalnym krajem. Jeżeli chcesz osiągnąć wielki sukces i wciąż dążysz do doskonałości, Versailles jest dla Ciebie, pomoże Ci stać się potężnym i gotowym na nowe wyzwania! Versailles pełen jest rozkosznych cytrusów i przypraw, które dodają mu specjalnego charakteru. Mężczyźni i kobiety kochają ten wspaniały zapach.

JoAnne Bassett

Twórca

Naszym zdaniem

PERFUMERIA Greta