Zaznacz stronę

Laboratorio  Olfattivo


Alambar

Informacje o marce…

Alambar, to orientalna woda perfumowana dla Pań i Panów.

 

Zapach ten jest hołdem Enrico Buccelli dla boskiej divy, ikony świata zapachów, jej bursztynowego i ambrą pachnącego świata.

Ambracadabra … i zapach tworzy na skórze prawdziwą magię. Zawarta w nim egzotyczna elegancja wywodzi się między innymi z destylacji bursztynu, który pobudza zmysły i łagodzi skórę. Ciepłe nuty otaczają piramidę węchową z dużą intensywnością, pozostawiając po sobie ślad czystego bursztynu.

 

Rodzina zapachowa: orientalna

Nuta głowy: bergamotka, kakao, ambra
Nuta serca: cynamon, wanilia, ambra
Nuta bazy: ambra, bursztyn

 

Kreator: Enrico Buccella (2009r.)

Opinie, które pomogą w wyborze…

Znajdą tu Państwo wiele opinii, wśród których będą wypowiedzi Twórcy, nasza oraz klientów, którzy kupili ten zapach.

Ambracadabra… i zapach tworzy na skórze prawdziwą magię. Zawarta w nim egzotyczna elegancja wywodzi się między innymi z destylacji bursztynu, który pobudza zmysły i łagodzi skórę. Ciepłe nuty otaczają piramidę węchową z dużą intensywnością, pozostawiając po sobie ślad czystego bursztynu.

Enrico Buccella

Twórca

To fantastyczny orientalny a zarazem nowoczesny zapach! Pikantny bursztyn i cynamon łączą się ze słodką wanilią, kakaem i ambrą. Nie tworzą jednak ordynarnego ulipu, a wyważoną choć niebywale oryginalną kompozycję. Alambar doskonały jest na wieczór, ale i w pracy nie przeszkadza, jednak naraża nas na zapytania o niego, bowiem jego kunszt nie pozostaje niezauważony. Wydawać by się mogło, że stworzony został na chłodniejsze miesiące, jednak uwielbia też rozgrzane słońcem ciało – sprawdziliśmy! Jak wszystkie zapachy tej marki, i ten ma wyjątkową emanację, a na skórze utrzymuje się przez cały dzień.

Naszym zdaniem

PERFUMERIA Greta