Zaznacz stronę

Jardins  D’écrivains


Splash Cologne: L’eau de Kakuzȏ

Informacje o marce…

L’eau de Kakuzȏ, to aromatyczna woda kolońska dla Pań i Panów.

Podobnie, jak wcześniejsze zapachy marki, L’eau de Kakuzȏ powstał poprzez połączenie niesamowitej, zapachowej przygody z podwójną pasją: do ogrodów i literatury.

Natchnieniem do stworzenia L’eau de Kakuzȏ, stał się dorobek japońskiego erudyty Okakura Kakuzȏ 1862/1913, znanego również jako Okakura Tenshin. Był on japońskim uczonym, który przyczynił się do rozwoju sztuki w Japonii. Poza Japonią jest on dziś głównie pamiętany jako autor „Księgi herbaty” będącą subtelną pracą literacką.

Jadeitowa rosa przywołuje harmonię, czystość i spokój.

 

UWAGA:

Jeśli lubisz layering (łączyć zapachy), proponujemy:

  • L’eau de Kakuzȏ & Exil,
  • L’eau de Kakuzȏ & Junky,
  • L’eau de Kakuzȏ & Wilde,
  • L’eau de Kakuzȏ &

 

Rodzina zapachowa: zielona, drzewna, ozonowa

 

Olfaktoryczna ceremonia złożona jest z nut:
– zielonej herbaty
– drewna cedrowego
– kolendry
– hedione
– gyokuro

Kreator: Anaïs Biguine (2018r.)

 

Więcej informacji…

Opinie, które pomogą w wyborze…

Znajdą tu Państwo wiele opinii, wśród których będą wypowiedzi Twórcy, nasza oraz klientów, którzy kupili ten zapach.

Anaïs Biguine

Twórca

L’eau de Kakuzȏ, to jadeitowa rosa, symbolizuje harmonię, czystość i spokój. Owo połączenie niesamowitej, zapachowej przygody z podwójną pasją do ogrodów i literatury przynosi wizję wniesienia równowagi i piękna do życia każdej osoby, która używa tego niezwykłego zapachu. Delikatność i subtelność jadeitowej rosy odzwierciedlają również wspaniałość dorobku Okakura Kakuzȏ, który poprzez swoje dzieła literackie i badania wpływał na rozwój sztuki w Japonii. L’eau de Kakuzȏ jest zatem nie tylko zapachem, ale także hołdem złożonym japońskiemu erudycie i jego wkładowi w kulturę i sztukę.

Ten 4% mocny zapach można stosować obficie na całe ciało. Jest dostępny w 300 ml buteleczce rozpylającej mgiełkę, przeznaczonej właśnie do tego celu. To alternatywa dla znacznie bardziej skoncentrowanych wód perfumowanych. Jest delikatna, jednak bardzo trwała.

Naszym zdaniem

PERFUMERIA Greta