Zaznacz stronę

Jardins  D’écrivains


Splash Cologne: L’eau de Tagore

Informacje o marce…

L’eau de Tagore, to woda kolońska dla Pań i Panów.

Podobnie, jak pozostałe zapachy marki, tak i ten powstał poprzez połączenie niesamowitej, zapachowej przygody z podwójną pasją: do ogrodów i literatury.

Ten 4% mocny zapach można stosować obficie na całe ciało. Jest dostępny w 300 ml buteleczce rozpylającej mgiełkę, przeznaczonej właśnie do tego celu.

To alternatywa dla znacznie bardziej skoncentrowanych wód perfumowanych. Jest delikatna, jednak bardzo trwała.

L’eau de Tagore to zapach, który celebruje piękno ludzkiego ciała. Zmysłowa ambra pięknie komponuje się z kadzidłem, paczulą i drewnem cedrowym. Pozwól sobie na doświadczenie tej 4% mocnej i zmysłowej kombinacji składników na ciele i włosach, ponieważ zapach można obficie stosować na całym ciele. Dostępny jest w buteleczce o pojemności 300 ml, która rozpyla mgiełkę, specjalnie stworzoną w tym celu. To jest alternatywa dla mocniejszych perfum. Ten zapach jest delikatny, ale bardzo trwały. Nazwano go na cześć indyjskiego pisarza i filozofa, którego prawdziwe imię to Rabindranath Thakur, znany jako Tagore 1861/1941.

 

 

UWAGA:

Jeśli lubisz layering (łączyć zapachy), proponujemy:

  • L’eau de Tagore & George
  • L’eau de Tagore & Orlando
  • L’eau de Tagore & Marlowe
  • L’eau de Tagore & Alcools

 

Rodzina zapachowa: drzewna, kadzidlana

 

Olfaktoryczną piramidę tworzą:

żywica elemi, kadzidło, drewno cedrowe, paczula

 

Kreator: Anaïs Biguine (2019r.)

Opinie, które pomogą w wyborze…

Znajdą tu Państwo wiele opinii, wśród których będą wypowiedzi Twórcy, nasza oraz klientów, którzy kupili ten zapach.

Woda kolońska Jardins D’Écrivains czerpie ze szczególnie wyrafinowanej literatury, aby eksplorować nuty delikatnie i przejrzyście. Rabindranath Thakur znany jako Tagore 1861/1941 to indyjski pisarz i filozof. Zapachowa propozycja celebrująca ciało. Introspekcyjny bursztyn, cudownie zmieszany z paczuli i cedrem.

Anaïs Biguine

Twórca

L’eau de Tagore to kompozycja zapachowa, która oddaje hołd indyjskiemu pisarzowi i filozofowi, Rabindranathowi Tagore. Zapach ten jest wyjątkowym sposobem na celebrację i zbliżenie się do ciała.

Głównym akordem w L’eau de Tagore jest bursztyn, który jest zarówno ciepły, jak i otulający. To intensywny zapach, który symbolizuje piękno i bogactwo duchowego doświadczenia.

Kadzidło jest jednym z głównych składników tego zapachu, dodaje mu mistycyzmu i głębi.

Paczula, z jej drzewnymi, ziemistymi tonami, zapewnia stabilność i równowagę, podkreślając jednocześnie harmonię ciała i umysłu.

Cedr dopełnia całość, dodając nuty drzewne i wzbogacając kompozycję o dodatkową warstwę elegancji i wyrafinowania.

L’eau de Tagore to zapach, który unosi się wokół noszącego go, otulając go swoim mistycznym  i zmysłowym aromatem. Jest to zaproszenie do refleksji i wewnętrznej kontemplacji, która jest tak ważna w filozofii Tagore’a. Ta kompozycja cudownie łączy zapachowe składniki, tworząc unikalną atmosferę, która jest zarówno ziemista, jak i transcendentalna.

L’eau de Tagore to zapach, który celebruje i podkreśla znaczenie ciała, zarówno fizycznie, jak i duchowo. Jest to hołd dla wielkiego indyjskiego pisarza i filozofa, który swoimi dziełami zainspirował wiele osób do podróży po rozważaniach i odkrywaniu własnej duszy.

Naszym zdaniem

PERFUMERIA Greta