Zaznacz stronę

The Merchant of Venice


Museum Collection: Arabian Myrrh

Informacje o marce…

Museum Collection to wody toaletowe, których konstrukcja skupia się na monotematycznych składnikach, wokół których pozostałe nuty tworzą tło, dopełniają je i sprawiają, że ich odbiór staje się wielowymiarowy. Dzięki takiej ich formie zapachy te można łączyć ze sobą, tworząc własne i niepowtarzalne historie. Linia ta obejmuje wszystkie smaki i preferencje zamknięte w kuszącym czerwonym flakonie ozdobionym złotą główką i czerwoną etykietą. Prosty i urzekający format 50 ml, w którym jest prezentowany, pozwala zabrać ze sobą ulubiony zapach wszędzie, gdzie chcesz.

Arabian Myrrh, to orientalna woda toaletowa dla Pań i Panów. Kompozycja ta otula zmysły słodko-bursztynowym i drzewnym zapachem. Górna nuta otwiera się akordami soczystej bergamotki i świeżej kolendry. Ciepłe serce zawiera mirrę oraz narkotyczny jaśmin i pudrowo-słodki heliotrop. Szlachetne drzewne nuty drewna sandałowego, miękkiego bursztynu i słodkiej wanilii czule dopełniają woń przytulnym i ciepłym aromatem.

Rodzina zapachowa: orientalna

Orientalne zapachy z dominującym bursztynem znajdują się w osobnej grupie dzięki zaakcentowanemu ciepłu i zmysłowości. Ich bogaty bukiet zawiera substancje odurzające i intensywne, takie jak piżmo, wanilia, egzotyczne żywice i drewno, często w towarzystwie egzotycznych kwiatów i przypraw.

Nuta głowy: soczysta bergamotka, świeża kolendra
Nuta serca: mirra, narkotyczny jaśmin, pudrowo-słodki heliotrop
Nuta bazy: szlachetne drewno sandałowe, miękki bursztyn, słodka wanilia

Kreator:  (2013r.)

Opinie, które pomogą w wyborze…

Znajdą tu Państwo wiele opinii, wśród których będą wypowiedzi Twórcy, nasza oraz klientów, którzy kupili ten zapach.

The Merchant of Venice

Twórca / Producent

Naszym zdaniem

PERFUMERIA Greta