Zaznacz stronę

The Merchant of Venice


Museum Collection: Black Oud

Informacje o marce…

Museum Collection to wody toaletowe, których konstrukcja skupia się na monotematycznych składnikach, wokół których pozostałe nuty tworzą tło, dopełniają je i sprawiają, że ich odbiór staje się wielowymiarowy. Dzięki takiej ich formie zapachy te można łączyć ze sobą, tworząc własne i niepowtarzalne historie. Linia ta obejmuje wszystkie smaki i preferencje zamknięte w kuszącym czerwonym flakonie ozdobionym złotą główką i czerwoną etykietą. Prosty i urzekający format 50 ml, w którym jest prezentowany, pozwala zabrać ze sobą ulubiony zapach wszędzie, gdzie chcesz.

Black Oud jest bardzo atrakcyjny, pełen uroku i wyzwań. Urzeka nutami początkowo obfitującymi w musujące cytrusy i gorące nuty pieprzu. Nuty serca są niesamowicie atrakcyjne dzięki grze szlachetnych i delikatnych niuansów Geranium i Heliotropu z energicznym i gęstym Cistus i korzennymi goździkami. Oud wyróżnia się na tle suchej harmonii, otoczony hipnotycznymi i zmysłowymi nutami bursztynu i eleganckich drzew.

Rodzina zapachowa: orientalna

Orientalne zapachy z dominującym bursztynem znajdują się w osobnej grupie dzięki zaakcentowanemu ciepłu i zmysłowości. Ich bogaty bukiet zawiera substancje odurzające i intensywne, takie jak piżmo, wanilia, egzotyczne żywice i drewno, często w towarzystwie egzotycznych kwiatów i przypraw.

Nuta głowy: musujące cytrusy, gorące nuty pieprzu
Nuta serca: oud, delikatne niuanse Geranium, Heliotrop, energiczny Cistus, przyprawowy goździk
Nuta bazy: bursztyn, eleganckie drewna

Kreator:  (2013r.)

Opinie, które pomogą w wyborze…

Znajdą tu Państwo wiele opinii, wśród których będą wypowiedzi Twórcy, nasza oraz klientów, którzy kupili ten zapach.

The Merchant of Venice

Twórca / Producent

Naszym zdaniem

PERFUMERIA Greta