Zaznacz stronę

The Merchant of Venice


Museum Collection: Black Pepper

Informacje o marce…

Museum Collection to wody toaletowe, których konstrukcja skupia się na monotematycznych składnikach, wokół których pozostałe nuty tworzą tło, dopełniają je i sprawiają, że ich odbiór staje się wielowymiarowy. Dzięki takiej ich formie zapachy te można łączyć ze sobą, tworząc własne i niepowtarzalne historie. Linia ta obejmuje wszystkie smaki i preferencje zamknięte w kuszącym czerwonym flakonie ozdobionym złotą główką i czerwoną etykietą. Prosty i urzekający format 50 ml, w którym jest prezentowany, pozwala zabrać ze sobą ulubiony zapach wszędzie, gdzie chcesz.

Black Pepper ma żywą i oszałamiającą nutę szczytową, charakteryzującą się obecnością bergamotki i limonki, w połączeniu z eksplozją przypraw korzennych, gałki muszkatołowej i Elemi. W kwiecistym sercu dominują nuty jaśminu i fiołka. Obecność szałwii nadaje jej charakter i męskość. Mimo to, kompozycja sprosta oczekiwaniom również pań, które cenią sobie brak klasycznej kobiecej słodyczy. Drzewny i piżmowy z nutami cedrowego drewna, kaszmirowego drewna, paczuli i ambry, zapewniają trwałość i dyfuzyjność zapachu.

Rodzina zapachowa: orientalna

Orientalne zapachy z dominującym bursztynem znajdują się w osobnej grupie dzięki zaakcentowanemu ciepłu i zmysłowości. Ich bogaty bukiet zawiera substancje odurzające i intensywne, takie jak piżmo, wanilia, egzotyczne żywice i drewno, często w towarzystwie egzotycznych kwiatów i przypraw.

Nuta głowy: bergamotka, limonka, przyprawy korzenne, gałka muszkatołowa, cytryna Elemi
Nuta serca: czarny pieprz, jaśmin, fiołek, szałwia
Nuta bazy: drewno cedrowe, drewno kaszmirowe, paczuli, ambra

Kreator:  (2013r.)

Opinie, które pomogą w wyborze…

Znajdą tu Państwo wiele opinii, wśród których będą wypowiedzi Twórcy, nasza oraz klientów, którzy kupili ten zapach.

The Merchant of Venice

Twórca / Producent

Naszym zdaniem

PERFUMERIA Greta