Zaznacz stronę

The Merchant of Venice


Museum Collection: Daisy Bloom

Informacje o marce…

Museum Collection to wody toaletowe, których konstrukcja skupia się na monotematycznych składnikach, wokół których pozostałe nuty tworzą tło, dopełniają je i sprawiają, że ich odbiór staje się wielowymiarowy. Dzięki takiej ich formie zapachy te można łączyć ze sobą, tworząc własne i niepowtarzalne historie. Linia ta obejmuje wszystkie smaki i preferencje zamknięte w kuszącym czerwonym flakonie ozdobionym złotą główką i czerwoną etykietą. Prosty i urzekający format 50 ml, w którym jest prezentowany, pozwala zabrać ze sobą ulubiony zapach wszędzie, gdzie chcesz.

Daisy Bloom to pyszny i żywy zapach, świeży i uroczy jak Margaretka (polny kwiat). Promienny i owocowy akord jabłoni i brzoskwini, rozświetlony blaskiem cytryny i zielonymi akcentami, czyni lekkim tętniące serce radosnych pączków: róży, jaśminu i gardenii. Nuty bazy ujawniają porozumienie pomiędzy kremowym białym drewnem a miękkim, jak chmury białym piżmem.

Rodzina zapachowa: kwiatowa

Grupa ta, reprezentowana jest przez idylliczne bukiety kwiatowe złożone z białych kwiatów i kwiatów charakterystycznych, takich jak róże i lilie. Zapachy kwiatowe są zwykle czyste i kwiatowe lub delikatnie ocieplone odrobiną przypraw lub owoców, aby uzyskać miękkie, pudrowe wykończenie.

Nuta głowy: jabłko, brzoskwinia, cytryna, ananas, biały akord 
Nuta serca: róża marokańska, konwalia, egipski jaśmin, gardenia
Nuta bazy: drewno cedru Virginia, drewno sandałowe, drewno kaszmirowe

Kreator:  (2013r.)

Opinie, które pomogą w wyborze…

Znajdą tu Państwo wiele opinii, wśród których będą wypowiedzi Twórcy, nasza oraz klientów, którzy kupili ten zapach.

The Merchant of Venice

Twórca / Producent

Naszym zdaniem

PERFUMERIA Greta