Zaznacz stronę

The Merchant of Venice


Museum Collection: Incense Mist

Informacje o marce…

Museum Collection to wody toaletowe, których konstrukcja skupia się na monotematycznych składnikach, wokół których pozostałe nuty tworzą tło, dopełniają je i sprawiają, że ich odbiór staje się wielowymiarowy. Dzięki takiej ich formie zapachy te można łączyć ze sobą, tworząc własne i niepowtarzalne historie. Linia ta obejmuje wszystkie smaki i preferencje zamknięte w kuszącym czerwonym flakonie ozdobionym złotą główką i czerwoną etykietą. Prosty i urzekający format 50 ml, w którym jest prezentowany, pozwala zabrać ze sobą ulubiony zapach wszędzie, gdzie chcesz.

Incense Mist, to tajemniczy zapach, który otwiera się jasną cytrusową mieszanką sycylijskiej bergamotki i świeżej cytryny połączonej z pikantnymi nutami czarnego i różowego pieprzu, połączonymi z egzotycznymi ziarnami kolendry i kardamonu. Po błyszczącym jeszcze pikantnym wierzchu kadzidlana kompozycja rozwija się w niuanse kwiatowe, składające się ze słodkiego jaśminu i delikatnej róży. Ciepła baza ze złotego drewna sandałowego i delikatnego piżma uzupełnia ciemny i dymny zapach.

Rodzina zapachowa: drzewna

Zbudowane wokół ciepłego bogactwa lasów zapachy drzewne, mogą być orzechowe i pikantne z natury oraz dopracowane zmysłowymi nutami bursztynu. Różne gatunki drewna, takie jak drewno sandałowe, drewno cedrowe, a także paczula wykazują różne poziomy suchości i zmysłowości.

Nuta głowy: sycylijska bergamotka, świeża cytryna, pikantny czarny i różowy pieprz, kolendra, kardamon
Nuta serca: kadzidło, słodki jaśmin, delikatna róża
Nuta bazy: drewno sandałowe, delikatne piżmo

Kreator:  (2013r.)

Opinie, które pomogą w wyborze…

Znajdą tu Państwo wiele opinii, wśród których będą wypowiedzi Twórcy, nasza oraz klientów, którzy kupili ten zapach.

The Merchant of Venice

Twórca / Producent

Naszym zdaniem

PERFUMERIA Greta