Zaznacz stronę

The Merchant of Venice


Museum Collection: Indian Jasmine

Informacje o marce…

Museum Collection to wody toaletowe, których konstrukcja skupia się na monotematycznych składnikach, wokół których pozostałe nuty tworzą tło, dopełniają je i sprawiają, że ich odbiór staje się wielowymiarowy. Dzięki takiej ich formie zapachy te można łączyć ze sobą, tworząc własne i niepowtarzalne historie. Linia ta obejmuje wszystkie smaki i preferencje zamknięte w kuszącym czerwonym flakonie ozdobionym złotą główką i czerwoną etykietą. Prosty i urzekający format 50 ml, w którym jest prezentowany, pozwala zabrać ze sobą ulubiony zapach wszędzie, gdzie chcesz.

Indian Jasmine, to kwiatowe nuty fioletowego i czerwonego jaśminu otwarte na drewnianym sercu, jak paczula i drzewo sandałowe, z lekkim owocowym malinowym akcentem. Zmysłowe składniki suchej bazy: piżma, drewna cedrowego i wanilii uzupełniają indyjski Jaśmin – zapach, dzięki któremu marzysz.

Rodzina zapachowa: florientalna

Nazwa mówi wszystko: florientalne, to wyrafinowane połączenie nut kwiatowych i orientalnych. Jest to wykwintne połączenie kwiatów w tym gardenii, jaśminu, frezji i kwiatu pomarańczy z przyprawami, ciepłym drewnem, czy żywicami. Zapachy Florientalne są zmysłowe i często słodko uwodzicielskie, ale generalnie bardziej lśniące i lżejsze od typowych kompozycji orientalnych.

Nuta głowy: fioletowy i czerwony jaśmin
Nuta serca: indyjski jaśmin, paczuli, drewno sandałowe, owocowy malinowy akcent
Nuta bazy: piżmo, drewno cedrowe, wanilia

Kreator:  (2013r.)

Opinie, które pomogą w wyborze…

Znajdą tu Państwo wiele opinii, wśród których będą wypowiedzi Twórcy, nasza oraz klientów, którzy kupili ten zapach.

The Merchant of Venice

Twórca / Producent

Naszym zdaniem

PERFUMERIA Greta