Zaznacz stronę

The Merchant of Venice


Museum Collection: Precious Woods

Informacje o marce…

Museum Collection to wody toaletowe, których konstrukcja skupia się na monotematycznych składnikach, wokół których pozostałe nuty tworzą tło, dopełniają je i sprawiają, że ich odbiór staje się wielowymiarowy. Dzięki takiej ich formie zapachy te można łączyć ze sobą, tworząc własne i niepowtarzalne historie. Linia ta obejmuje wszystkie smaki i preferencje zamknięte w kuszącym czerwonym flakonie ozdobionym złotą główką i czerwoną etykietą. Prosty i urzekający format 50 ml, w którym jest prezentowany, pozwala zabrać ze sobą ulubiony zapach wszędzie, gdzie chcesz.

Precious Woods, zaczyna się od pikantnych akcentów i wspaniałego ekstraktu z Cistus, szafranu i kadzidła. Serce charakteryzuje się ciepłą i wędzoną nutą cipriolu, brzozy i labdanum. Dolna nuta bazowa, gorąca i otulająca, jest zdominowana przez paczulę oraz wetiwer, którym towarzyszy nuta skóry i styraxu.

Rodzina zapachowa: orientalna

Orientalne zapachy z dominującym bursztynem znajdują się w osobnej grupie dzięki zaakcentowanemu ciepłu i zmysłowości. Ich bogaty bukiet zawiera substancje odurzające i intensywne, takie jak piżmo, wanilia, egzotyczne żywice i drewno, często w towarzystwie egzotycznych kwiatów i przypraw.

Nuta głowy: pikantny Cistus, szafran, kadzidło
Nuta serca: szlachetne drewna, ciepła i wędzona nuta cipriolu, brzoza, labdanum
Nuta bazy: paczuli, wetiwer, skóra, styrax

Kreator:  (2013r.)

Opinie, które pomogą w wyborze…

Znajdą tu Państwo wiele opinii, wśród których będą wypowiedzi Twórcy, nasza oraz klientów, którzy kupili ten zapach.

The Merchant of Venice

Twórca / Producent

Naszym zdaniem

PERFUMERIA Greta