Zaznacz stronę

The Merchant of Venice


Museum Collection: Rose Oud

Informacje o marce…

Museum Collection to wody toaletowe, których konstrukcja skupia się na monotematycznych składnikach, wokół których pozostałe nuty tworzą tło, dopełniają je i sprawiają, że ich odbiór staje się wielowymiarowy. Dzięki takiej ich formie zapachy te można łączyć ze sobą, tworząc własne i niepowtarzalne historie. Linia ta obejmuje wszystkie smaki i preferencje zamknięte w kuszącym czerwonym flakonie ozdobionym złotą główką i czerwoną etykietą. Prosty i urzekający format 50 ml, w którym jest prezentowany, pozwala zabrać ze sobą ulubiony zapach wszędzie, gdzie chcesz.

Rose Oud otwiera się świeżym i pikantnym akordem cytryny i elemi. Serce dominuje w zapachu z delikatną i zmysłową nutą róży, której towarzyszy świeże i kwieciste akcenty geranium oraz otulający oud. Nuty paczuli i bursztynu nadają kompozycji charakteru i wytrwałości oraz czynią ją elegancką i cenną.

Rodzina zapachowa: florientalna

Nazwa mówi wszystko: florientalne, to wyrafinowane połączenie nut kwiatowych i orientalnych. Jest to wykwintne połączenie kwiatów w tym gardenii, jaśminu, frezji i kwiatu pomarańczy z przyprawami, ciepłym drewnem, czy żywicami. Zapachy florientalne są zmysłowe i często słodko uwodzicielskie, ale generalnie bardziej lśniące i lżejsze od typowych kompozycji orientalnych.

Nuta głowy: świeża i pikantna cytryna, cytryna Elemi
Nuta serca: delikatna i zmysłowa róża, świeże geranium, oud
Nuta bazy: paczuli, bursztyn

Kreator:  (2013r.)

Opinie, które pomogą w wyborze…

Znajdą tu Państwo wiele opinii, wśród których będą wypowiedzi Twórcy, nasza oraz klientów, którzy kupili ten zapach.

The Merchant of Venice

Twórca / Producent

Naszym zdaniem

PERFUMERIA Greta