Zaznacz stronę

The Merchant of Venice


Museum Collection: Spicy

Informacje o marce…

Museum Collection to wody toaletowe, których konstrukcja skupia się na monotematycznych składnikach, wokół których pozostałe nuty tworzą tło, dopełniają je i sprawiają, że ich odbiór staje się wielowymiarowy. Dzięki takiej ich formie zapachy te można łączyć ze sobą, tworząc własne i niepowtarzalne historie. Linia ta obejmuje wszystkie smaki i preferencje zamknięte w kuszącym czerwonym flakonie ozdobionym złotą główką i czerwoną etykietą. Prosty i urzekający format 50 ml, w którym jest prezentowany, pozwala zabrać ze sobą ulubiony zapach wszędzie, gdzie chcesz.

Spicy to elegancki, musujący zapach, który łączy świeże cytrusowe nuty z ciepłymi, drzewnymi akordami i niezapomnianymi ziemistymi nutami. W górnej części tego aromatu znajdują się wyraźne, czyste nuty musującej bergamotki i słodko-gorzkiego grejpfruta, które podkreślają pikantność czarnego pieprzu. Serce pozostawia ciepły ślad nut korzennych, oparty na połączeniu soczystego geranium i cennego drewna cedrowego. Zapach zamyka się słodkimi, balsamicznymi nutami paczuli i korzenia wetywerii.

Rodzina zapachowa: drzewna

Zbudowany wokół ciepłego bogactwa lasów. Zapachy drzewne mogą być orzechowe i pikantne z natury i dopracowane zmysłowymi nutami bursztynu. Różne gatunki drewna, takie jak drzewo sandałowe, drewno cedrowe i paczula wykazują różne poziomy suchości i zmysłowości.

Nuta głowy: musujące świeże cytrusy, bergamotka, słodko-gorzki grejpfrut, pikantny czarny pieprz
Nuta serca: nuty korzenne, ciepłe geranium, drewno cedrowe
Nuta bazy: słodko balsamiczna paczuli, korzeń wetiwerii

Kreator:  (2013r.)

Opinie, które pomogą w wyborze…

Znajdą tu Państwo wiele opinii, wśród których będą wypowiedzi Twórcy, nasza oraz klientów, którzy kupili ten zapach.

The Merchant of Venice

Twórca / Producent

Naszym zdaniem

PERFUMERIA Greta