Zaznacz stronę

The Merchant of Venice


Museum Collection: Wild Musk

Informacje o marce…

Museum Collection to wody toaletowe, których konstrukcja skupia się na monotematycznych składnikach, wokół których pozostałe nuty tworzą tło, dopełniają je i sprawiają, że ich odbiór staje się wielowymiarowy. Dzięki takiej ich formie zapachy te można łączyć ze sobą, tworząc własne i niepowtarzalne historie. Linia ta obejmuje wszystkie smaki i preferencje zamknięte w kuszącym czerwonym flakonie ozdobionym złotą główką i czerwoną etykietą. Prosty i urzekający format 50 ml, w którym jest prezentowany, pozwala zabrać ze sobą ulubiony zapach wszędzie, gdzie chcesz.

Wild Musk jest bardzo zmysłowym i mistycznym zapachem, otwiera się zaskakująco – błyszczącymi i świeżymi nutami bergamotki i fiołkowego poudrée (pudrowy fiołek). W sercu nuta dębowego mchu idealnie pasuje do słodyczy jaśminu. Baza jest przyjemnym piżmowym, ziemisto-drzewnym akordem z tajemniczym dotykiem stworzonym przez orientalną mirrę, która podkreśla mistycyzm zapachu.

Rodzina zapachowa: drzewna

Zbudowane wokół ciepłego bogactwa lasów zapachy drzewne, mogą być orzechowe i pikantne z natury oraz dopracowane zmysłowymi nutami bursztynu. Różne gatunki drewna, takie jak drewno sandałowe, drewno cedrowe, a także paczula wykazują różne poziomy suchości i zmysłowości.

Nuta głowy: bergamotka, fiołek
Nuta serca: jaśmin, mech dębowy
Nuta bazy: piżmo, jasne drewna, mirra

Kreator:  (2013r.)

Opinie, które pomogą w wyborze…

Znajdą tu Państwo wiele opinii, wśród których będą wypowiedzi Twórcy, nasza oraz klientów, którzy kupili ten zapach.

The Merchant of Venice

Twórca / Producent

Naszym zdaniem

PERFUMERIA Greta