Zaznacz stronę

Undergreen


White

Informacje o marce…

White, to kwiatowy zapach dla Pań i Panów.

Udergreen White to delikatny i czysty zapach, którego tak bardzo potrzebujemy w miejskiej przestrzeni. Łączy on w sobie nowoczesność i naturę. Ta skąpana w bieli kompozycja sprawia, iż kobiety ją kochają, a wyrafinowani mężczyźni noszą go bezwstydnie.

Limitowana edycja White, to wyjątkowo trwała kompozycja zapachowa, Elixir perfum. Elegancka szkatułka łączy szlachetny i modny design, a wydana została w ograniczonej ilości 999 sztuk.

 

Rodzina zapachowa: orientalno-kwiatowa

Nuta głowy: aldehydy, biała mięta, kokos
Nuta serca: afrykański kwiat pomarańczy, jaśmin, ylang-ylang
Nuta bazy: masło orris, drewno amyris, balsam styrak, absolut tuberozy

Kreator: Fabrice Olivieri (2011r.)

Opinie, które pomogą w wyborze…

Znajdą tu Państwo wiele opinii, wśród których będą wypowiedzi Twórcy, nasza oraz klientów, którzy kupili ten zapach.

White to delikatny i czysty zapach, którego tak bardzo potrzebujemy w miejskiej przestrzeni. Łączy on w sobie nowoczesność i naturę. Ta skąpana w bieli kompozycja sprawia, iż kobiety ją kochają, a wyrafinowani mężczyźni noszą go bezwstydnie.

Fabrice Olivieri

Twórca

White, jest w pewnym sensie melancholijny. Kompozycja ta łączy w sobie m.in. aldehydy, miętę i kokos, co czyni ją dosyć nowoczesną. Dla niektórych może wydawać się ona zbyt nowoczesna i „dziwna”, to pewnie za sprawą słodko-miętowych nut. Nie każdemu przypadną do gustu, ale Ci, którzy lubią eksperymenty i stawiają na „inność”, mogą być zadowoleni. Dobry będzie na ciepłe dni, bo emanacja nie jest zbyt duża, a wieczorem będziemy mogli użyć czegoś innego.

Naszym zdaniem

PERFUMERIA Greta

Fragrantica

Użytkownicy z całego świata