Zaznacz stronę

Chapel Factory


Heresy

Informacje o marce…

Heresy, to drzewno-kadzidlano-pikantna woda perfumowana dla Pań i Panów.

Jak wszystkie perfumy Chapel Factory, Heresy powstał z pragnienia interpretacji tematyki religijnej i miejsc modlitewnych.

Życie w pełni sobą, bez wstydu i skrępowania, w poczuciu wolności to prawdziwy luksus, który może być, przez innych, nazywany świętokradztwem.

Heresy (Herezja) zabierze Cię w odkrywczą podróż do wewnątrz siebie. Ta woda kadzidlana przywołuje na myśl długą pustynną drogę po Półwyspie Arabskim i jego skarby niesione do stóp ołtarzy, gdzie człowiek szuka połączenia z wielką mocą… To mistyczny blask odzwierciedlający tajemnice duszy.

 

Rodzina zapachowa: drzewna, kadzidlana, pikantna

Nuty głowy: pieprz, kadzidło
Nuty serca: drewno cedrowe, drewno sandałowe, płatki fiołka
Nuty bazy: wetiwer, paczula, drewno gwajakowe

Kreator: Anaïs Biguine (2020r.)

Opinie, które pomogą w wyborze…

Znajdą tu Państwo wiele opinii, wśród których będą wypowiedzi Twórcy, nasza oraz klientów, którzy kupili ten zapach.

W starożytności słowo Heresy odnosiło się do szkoły myślenia, takiej jak ogród Epikura. Ponieważ najwyższym luksusem jest pozwolić sobie na świętokradztwo poczucia wolności, Heresy emancypuje święte nuty. Woda kadzidłowa przywołująca na myśl długą pustynną drogę po Półwyspie Arabskim. Skarby składane u stóp każdego ołtarza, gdzie człowiek utrwala chwałę. Duchowy bagaż odzwierciedlający tajemnice duszy.

Anaïs Biguine

Twórca

Heresy, to mieszanka sugestywnego kadzidła i liści fiołka, będąca w ciągłym uścisku pikantnego pieprzu. Dymne nuty cedrowe, sandałowe i gwajakowe, w towarzystwie ziemistej paczuli i wetiweru, otwierają drzwi do spokojnej medytacji.

Perfumy są nieco introwertyczne, ale bardzo eleganckie.

Więcej przeczytasz TUTAJ…

Naszym zdaniem

PERFUMERIA Greta

Fragrantica

Użytkownicy z całego świata