Zaznacz stronę

ZASADY SPRZEDAŻY W BUTIKU INTERNETOWYM

www.PerfumeriaGreta.pl

ZAMÓWIENIE 

Na stronach poszczególnych zapachów, znajdują się informacje o kompozycjach, zdjęcia, opis, skład oraz opinie – pomocne w podjęciu decyzji zakupowej. Znajdą Państwo również  przycisk „ZAPRASZAMY DO SKLEPU” w którym dokonać można zakupu wybranych perfum, w wybranej pojemności.

Przed złożeniem zamówienia, prosimy o zapoznanie się z obowiązującym regulaminem oraz polityką prywatności. Dokonanie zakupu, jest jednoczesną akceptacją ich treści.

Po złożeniu zamówienia, otrzymają Państwo od nas jego potwierdzenie, które dopiero gwarantuje jego realizację. Potwierdzenie wysyłamy na adres e-mail podany w zamówieniu.

Potwierdzone zamówienie zostanie wysłane na wskazany przez Państwa adres, po uregulowaniu należności i zaksięgowaniu wpłaty na rachunku bankowym Perfumerii Greta. Mają Państwo na to 3 dni. Po tym czasie, zamówienie zostanie automatycznie anulowane. Przy płatności „za pobraniem” wysyłka może zostać zrealizowana tego samego dnia.

Zakupione perfumy wysyłamy (w dni robocze) na wskazany w zamówieniu adres. Możliwy jest również osobisty odbiór w stacjonarnym butiku Perfumeii (środa – piątek: 10:00-15:00), po wcześniejszym ustaleniu terminu.

Jeśli mają Państwo jakieś pytania, chętnie na nie odpowiemy.

BEZPŁATNE PAKOWANIE NA PREZENT

Jeśli życzą sobie Państwo, by ich zakup został zapakowany na prezent, prosimy o dopisanie w uwagach do swojego zamówienia: „ZAPAKOWAĆ NA PREZENT” (jeśli tylko wybrane produkty, nie całość zamówienia, mają być zapakowane na prezent, prosimy je wskazać). Używane przez nas materiały, są nie tylko wysokiej jakości, ale również stylowe, jak na Perfumerię niszową przystało.

PACHNĄCA POCZTA

Oferujemy możliwość dostarczenia przez nas, Państwa prezentu bezpośrednio wybranej osobie.

W tym celu, prosimy wpisać w punkcie: „WYSŁAĆ NA INNY ADRES” pożądany adres do wysyłki  oraz w uwagach do swojego zamówienia słowo „PREZENT”. W ten sposób dowód zakupu otrzymają Państwo na swój adres e-mail, a prezent zostanie wysłany bezpośrednio do osoby, której chcą Państwo sprawić niespodziankę!

PRÓBKI ZAPACHÓW

W celu umożliwienia Państwu poznania niezwykłych niszowych kompozycji z oferty Perfumerii Greta, proponujemy zakup wybranych próbek. Pozwoli to Państwu przekonać się, czy dany zapach będzie współgrał z chemią, zapachem ich skóry, charakterem czy nastrojem? Ważnym jest, by znać odpowiedź na te pytania, nim podejmą Państwo decyzję o nabyciu całego flakonu perfum. Dekanty pozwolą Państwu również, każdego dnia nosić inny zapach.

Próbki luksusowych kompozycji niszowych, dostępne są bezpośrednio na stronach poszczególnych zapachów. Naszą ofertę próbek uzupełniają zapachy selektywne, wybranych przez nas firm oraz o wyjątkowych kompozycjach zapachowych. Informacje o dostępnych zapachach selektywnych, udzielamy w stacjonarnym butiku lub mailowo.

Wszystkie próbki zapachów przygotowujemy w sterylnych dekantach/epruwetkach z atomizerem i zatyczką zabezpieczającą przed niechcianym użyciem. Dostępne pojemności, to: 2ml, 3ml, 5ml i 10ml.

Zwracamy uwagę, że próbki są wykonywane ręcznie, stąd może wystąpić nieznaczna różnica w pojemności każdej z nich. Zastrzegamy sobie także prawo do wysłania (w razie dostępności) próbek firmowych (gotowych – oferowanych przez marki) – w takim przypadku pojemność próbki jest uzależniona od producenta.

Jeśli próbka wyjątkowego zapachu ma stanowić upominek, proponujemy Państwu wybrać „perfumetkę” o poj. 5 ml lub 10 ml, w metalowym etui, nadającym eleganckiej oprawy dla wyjątkowego zapachu oraz zabezpieczającym przed stłuczeniem. Wspaniałym prezentem będzie również elegancko zapakowany zestaw kilku mniejszych próbek w klasycznych opakowaniach, czytelnie opisanych.

Wszystkie próbki można zamówić za pośrednictwem naszego butiku internetowego lub w stacjonarnej Perfumerii.

KOSZTY, FORMY PŁATNOŚCI I DOSTAWY

Dostawy (na terenie Polski) realizujemy za pośrednictwem:

  • KURIER – przedpłata (1-2 dni robocze) paczka: 20 zł
  • KURIER – pobranie (1-2 dni robocze) paczka: 25 zł
  • PACZKOMAT – tylko przedpłata  (2-3 dni robocze): 15 zł (UWAGA! w uwagach do zamówienia należy podać numer wybranego paczkomatu InPost, np. ZWC02A, oraz jego adres)

Realizujemy też wysyłki zagraniczne. Koszty kalkulowane są indywidualnie dla zamówienia.

Możliwy jest również ODBIÓR OSOBISTY, w siedzibie firmy. Płatność za zakupiony towar można wówczas uregulować na miejscu gotówką lub poprzez przedpłatę przelewem bankowym. Odbiór osobisty jest możliwy dopiero po uzyskaniu informacji e-mailowej lub telefonicznej, iż produkt jest przygotowany do odbioru, a wpłata została zaksięgowana (w przypadku przedpłaty przelewem bankowym).

Wybierając przedpłatę, przesyłki wysyłane są po zaksięgowaniu wpłaty na rachunku bankowym:
PERFUMERIA GRETA
ul. Jana III Sobieskiego 4
34-300 Żywiec
mBank S.A.: 20 1140 2017 0000 4702 1303 8494

W tytule przelewu prosimy podać numer zamówienia.

Zamówienia otrzymane do godziny 10:00 (z opcją pobranie i wysyłką kurierem), staramy się wysyłać tego samego dnia, w miarę możliwości i ilości zamówień. Zamówienia do paczkomatów wysyłamy, w miarę możliwości, tego samego dnia.