Zaznacz stronę

O nas

Perfumeria Greta Żywiec

Perfumy to nasza pasja

Perfumeria Greta pozwala przenieść się w bajkowy świat najwspanialszych niszowych perfum, najbardziej wyrafinowanych i niepowtarzalnych zapachów, do którego Was serdecznie zapraszamy!

Od 2011 roku, specjalnie dla Państwa, przywozimy unikatowe perfumy. Odwiedzamy Targi perfumeryjne i poznajemy dystrybutorów, producentów, jak i samych twórców perfum. Stale poznajemy nowości perfumeryjne, by wybrać te najwspanialsze, którymi chcemy się z Wami podzielić.

Te luksusowe zapachy pozwolą Państwu przenieść się w najciekawsze zakątki świata olfaktorycznego.

Jesteśmy autoryzowanym i wyłącznym przedstawicielem na Polskę wprowadzanych marek niszowych.

Odwiedź nas i baw się dobrze, szukając wyjątkowego zapachu

Wybierane przez nas marki kierujemy do klientów wymagających i ceniących wysoką jakość oraz przyjemność ze zmysłowych doznań niesionych przez magiczne, ekskluzywne i niepowtarzalne perfumy, dostępne jedynie w wyselekcjonowanych miejscach na świecie.

Perfumy oferowane w Perfumerii Greta, tworzone są z wyjątkową pasją i dbałością, tradycyjnymi metodami, z naturalnych i wyszukanych składników, w oparciu o najnowszą technologię, ale też w trosce o naturę oferującą swe najcenniejsze składniki.

Wszystkim naszym klientom służymy pomocą w doborze zapachu. Odpowiemy na pytania, podzielimy się ciekawostkami, doradzimy jak używać perfum, by cieszyć się nimi dłużej.

Zarezerwuj sobie czas na osobiste doznanie zmysłowe

Pragniemy, by elegancja, wyrafinowanie i styl naszej patronki, Grety Garbo, był obecny w każdym zakamarku naszego butiku perfumeryjnego, jak i w każdym flakonie.

Witam Cię serdecznie

Wielu z odwiedzających nasz butik perfumeryjny pyta mnie, skąd pomysł na Perfumerię?

Otóż, z dziecięcej pasji!

Jako mała dziewczynka uwielbiałam przyglądać się mojej babci siedzącej przy toaletce i na koniec spryskującej się perfumami Chanel No. 5, z kryształowego flakonu z peniuarkiem. Małym noskiem łapałam każdą nutę i zachwycałam się nią. Jakież to było dla mnie magiczne!

Dlatego, kiedy dorosłam i swoje „przeszłam” łatwiej było mi wybrać nowy kierunek w życiu, którym podążam do dzisiaj z nieustannym zachwytem w sercu 🙂 ciesząc się, że swoją pasję mogę dzielić ze wspaniałymi ludźmi oraz Wami!

właściciel Perfumerii Greta

Zapraszamy

Zarezerwuj sobie czas na osobiste doznanie zmysłowe. Odwiedź nas i baw się dobrze, szukając wyjątkowego zapachu.

Znajdziesz nas

Newsletter – Zapisz się

a nie umknie ci żadna nowość!