Zaznacz stronę

Perfumy to nasza pasja!

 

Perfumeria Greta pozwala przenieść się w bajkowy świat najwspanialszych niszowych perfum, najbardziej wyrafinowanych i niepowtarzalnych zapachów.

Specjalnie dla Państwa, przywozimy unikatowe perfumy niejednokrotnie z małych manufaktur najdalszych zakątków świata. Odwiedzamy Targi perfumeryjne i poznajemy dystrybutorów, producentów, jak i samych twórców perfum. Stale poznajemy nowości perfumeryjne, by wybrać te najwspanialsze, którymi chcemy się z Państwem podzielić. Te luksusowe zapachy pozwolą Państwu przenieść się w najciekawsze zakątki świata olfaktorycznego.

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem na Polskę wprowadzanych marek niszowych. Każda nasza wizyta na europejskich Targach perfumeryjnych owocuje zawarciem współpracy z kolejnymi wyjątkowymi firmami i Domami Perfumeryjnymi.

Pragniemy, by elegancja, wyrafinowanie i styl naszej patronki, Grety Garbo, był obecny w każdym zakamarku naszej perfumerii, jak i w każdym flakonie.

Dokonywany przez nas wybór wprowadzanych marek skierowany jest do klientów wymagających i ceniących wysoką jakość oraz przyjemność ze zmysłowych doznań niesionych przez magiczne, ekskluzywne i niepowtarzalne perfumy, dostępne jedynie w wyselekcjonowanych miejscach na świecie. Perfumy te, oferowane w Perfumerii Greta, tworzone są z wyjątkową pasją i dbałością, tradycyjnymi metodami, z naturalnych i wyszukanych składników, w oparciu o najnowszą technologię, ale też w trosce o naturę oferującą swe najcenniejsze składniki.

Wszystkim naszym klientom służymy pomocą w doborze zapachu. Odpowiemy na pytania, podzielimy się ciekawostkami, doradzimy jak używać perfum, by cieszyć się nimi dłużej.