Zaznacz stronę

Chapel Factory


Holy Stick

Informacje o marce…

Holy Stick, to drzewno-żywiczna woda perfumowana dla Pań i Panów.

Jak wszystkie perfumy Chapel Factory, Holy Stick powstał z pragnienia interpretacji tematyki religijnej i miejsc modlitewnych.

Perfumy Holy Stick zostały zainspirowane szamańskim rytuałem, który do komunikacji z bogami i naturą wykorzystuje Palo Santo – święte kadzidło pochodzące z Ameryki Łacińskiej. Drewno Palo Santo „święty kij”, znajduje zastosowanie m. in. w medycynie naturalnej i perfumiarstwie.

W związku z dużą popularnością rytuału palenia Palo Santo w ostatnich latach  i nieodpowiedzialnymi zbiorami część gatunków w niektórych Państwach Ameryki Środkowej i Południowej, gdzie występuje, trafiła na listę gatunków zagrożonych. Ekstrakty użyte przez Chapel Factory pozyskiwane są z poszanowaniem obowiązujących konwencji.

Kompozycja bazuje na Palo Santo i paczuli, przyprawiona jest różowym pieprzem i kardamonem, a całości dopełniają wspaniałe drzewne nuty cedru i mistycznego kadzidła.

 

 

Rodzina zapachowa: drzewno-żywiczna

Nuty głowy: żywica elemi, kardamon, goździk (przyprawa)
Nuty serca: petitgrain (olejek z liści gorzkiej pomarańczy), kadzidło, drewno cedrowe
Nuty bazy: paczula, bursztyn, drewno palo santo

Kreator: Anaïs Biguine (2020r.)

Opinie, które pomogą w wyborze…

Znajdą tu Państwo wiele opinii, wśród których będą wypowiedzi Twórcy, nasza oraz klientów, którzy kupili ten zapach.

Zapach inspirowany szamańskim rytuałem, który do komunikacji z naturą i bogami wykorzystuje kadzidło o nazwie Palo Santo. To święte drewno, którego tłumaczenie brzmi „święty kij”; jest zbierany z gleb Ameryki Łacińskiej i znany ze swoich holistycznych zalet. To olfaktoryczne połączenie o harmonizującymi mocami.

Anaïs Biguine

Twórca

Perfumy Holy Stick inspirowane zostały rytuałami Szamana, który używał kadzideł o nazwie Palo Santo podczas komunikowania się z naturą i palenia kadzidła jako ofiary dla Bogów.

Palo Santo jest uważane za święte drewno, którego tłumaczeniem jest „święty kij”. Jest zbierany z gleb Ameryki Łacińskiej i Południowej ze względu na jej holistyczne korzyści.

Holy Stick, to zadymiona, drzewna i subtelnie pikantna kompozycja z najbardziej kojącą nutą ziemi i kremowym wykończeniem. Dodatkowo jest musująca, jak wytrawny szampan.

Naszym zdaniem

PERFUMERIA Greta

Fragrantica

Użytkownicy z całego świata