Zaznacz stronę

Jardins  D’écrivains


Orlando

Informacje o marce…

Orlando, to woda perfumowana dla Pań i Panów.

Jardins D’écrivains na swój własny sposób zinterpretowało fascynującą fantazję Virginii Woolf, w której androgeniczna, wiecznie młoda  postać Lorda Orlando (czasów elżbietańskich w XVIII wieku) staje się Lady Orlando.

W wyniku tej przemiany powstaje ekscentryczna mieszanka elektryzującego, ponadczasowego i porywającego zapachu, pełna irracjonalnych marzeń sennych o wschodnich monarchiach i poczucia boskości! Nuty głowy są zaproszeniem do przyprawowych smaków przodków, a paczula i orientalne bursztynowe serce ustępują bazie, pełnej gładkich żywic i szlachetnych nut drzewnych.

UWAGA:

Jeśli lubisz layering (łączyć zapachy), proponujemy: Orlando & L’eau de Tagore

 

 

Rodzina zapachowa: orientalna, przyprawowa

Nuty głowy: pomarańcza, różowy pieprz, imbir
Nuty serca: bursztyn, paczula, goździk (przyprawa)
Nuty bazy: drewno gwajakowe, piżmo, balsam peruwiański

Kreator: Anaïs Biguine (2013r.)

Opinie, które pomogą w wyborze…

Znajdą tu Państwo wiele opinii, wśród których będą wypowiedzi Twórcy, nasza oraz klientów, którzy kupili ten zapach.

Orlando, to ekscentryczna mieszanka eklektyzującego, ponadczasowego i porywającego zapachu, pełna irracjonalnych marzeń sennych o wschodnich monarchiach i poczucia boskości! Nuty głowy są zaproszeniem do przyprawowych smaków przodków, a paczuli i orientalne bursztynowe serce ustępują bazie, pełnej gładkich żywic i szlachetnych nut drzewnych.
Anaïs Biguine

Twórca

W tych perfumach, Jardins D’Ecrivains interpretuje fascynującą opowieść fantasy Virginii Woolf.

Androgeniczna postać o wiecznej młodości (nieustanne 30 lat!), zwana Lordem Orlando w epoce elżbietańskiej XVIII wieku, miała dość swojego męskiego „ja” i któregoś dnia budzi się jako kobieta, Lady Orlando.

Moc goździków oraz imbiru i pomarańczy – nawiązują do chłodnych Świąt Bożego Narodzenia i Wielkiego Mrozu w 1608 roku (kiedy rozpoczyna się powieść). Podczas, gdy bohater podróżuje w czasie, krainach i płciach, formuła zapachu łagodnieje, przechodząc w ciemne, orientalne nuty paczuli, ambry i piżma. Orlando to zapach szczycący się swoją „innością” i wypełniony kontrastem ostrych oraz rozkosznych nut perfumowych.

Jaki jest TEN Orlando? Tajemniczy, bogaty, korzenny i orientalny. Niezwykle urzekający już od pierwszych nut. Z czasem serce czaruje swoją majestatycznością. Na koniec nuty bazy, zarówno ciepłe, jak i słodkie, wyrażają delikatną duszę.

Zapach ten przemawia zarówno do mężczyzn, jak i kobiet.

Naszym zdaniem

PERFUMERIA Greta