Zaznacz stronę

Jardins  D’écrivains


Splash Cologne: L’eau de Marceline

Informacje o marce…

L’eau de Marceline, to kwiatowa woda kolońska dla Pań i Panów (chociaż… bardziej dla Pań 😉 ).

Podobnie, jak wcześniejsze zapachy marki, L’eau de Marceline powstał poprzez połączenie niesamowitej, zapachowej przygody z podwójną pasją: do ogrodów i literatury.

Do galerii pisarzy w Jardins D’Écrivains dołączyła więc Marceline Desbordes-Valmore 1786/1859. Francuska poetka romantyczna, aktorka i śpiewaczka operowa, której dorobek posłużył za muzę w tworzeniu L’eau de Marceline – wers jednego z jej wierszy: „Och! Powietrze! Perfumy! Kwiaty, nakarmcie mnie!” (Oh! De l’air! Des parfums! Des fleurs pour me nourrir!)

UWAGA:

Jeśli lubisz layering (łączyć zapachy), proponujemy:

  • L’eau de Marceline & Loy,
  • L’eau de Marceline & Gigi.

 

 

Rodzina zapachowa: kwiatowa, wodna

Poetycki i kwiatowy napar  składa się z nut:
– kwiatu pomarańczy
– wiciokrzewu Honeusuckle
– wody wiśniowej
– irysa
– ylang ylang
– róży

Kreator: Anaïs Biguine (2018r.)

 

Więcej informacji…

Opinie, które pomogą w wyborze…

Znajdą tu Państwo wiele opinii, wśród których będą wypowiedzi Twórcy, nasza oraz klientów, którzy kupili ten zapach.

Woda kolońska Jardins D’Écrivains czerpie ze szczególnie wyrafinowanej literatury, aby eksplorować nuty delikatnie i przejrzyście.

Marceline Desbordes-Valmore 1786/1859 Francuska poetka „Oh!

Powietrze! Perfumy! Kwiaty, nakarmcie mnie! Poetycki i kwiatowy napar z kwiatu pomarańczy, wiciokrzewu, wody wiśniowej, irysa, ylang i róży.

Anaïs Biguine

Twórca

Ten 4% mocny zapach można stosować obficie na całe ciało. Jest dostępny w 300 ml buteleczce rozpylającej mgiełkę, przeznaczonej właśnie do tego celu. To alternatywa dla znacznie bardziej skoncentrowanych wód perfumowanych. Jest delikatna, jednak bardzo trwała.

L’eau de Marceline to słodki, ale delikatny kwiatowy napar z różą i irysem w tle, a inspiracją do jego stworzenia był jeden z wierszy Marceline Desbordes-Valmore 1786/1859, francuskiej poetki romantycznej, aktorki i śpiewaczki operowej, a dokładniej wers: „…Oh! Powietrze! Perfumy! Kwiaty, nakarmcie mnie…”.

Jeśli przywiązujesz znaczenie do każdego dnia, możesz sprawić, by każdy moment był wypełniony zapachem kwiatów. L’eau de Marceline doda uroku i elegancji Twojej codziennej rutynie. Spróbuj go już dziś i doświadcz magii, jaką niesie ten delikatny, a zarazem trwały zapach.

Naszym zdaniem

PERFUMERIA Greta