Zaznacz stronę

POCZUJ TO… Chapel Factory „L’eau d’epine”

Witaj!

Tym razem w   POCZUJ TO…

mamy dla Ciebie zmysłową podróż w świat ascezy i pożądania, czyli L’eau d’epine od Chapel Factory.
 
 

 

Zapach L’eau d’epine od Chapel Factory to niezwykłe doświadczenie dla Twoich zmysłów. Ta perfumowana woda jest jak wizualizacja dwóch przeciwnych sił natury – delikatnej i brutalnej. Podobnie jak dzikie ciernie róży, zapach ten jednocześnie sprawia ból i przynosi ulgę.

Róża, znana ze swojej delikatności i piękna, jest tutaj mieszanką kontrastowych nut. Począwszy od delikatnych kwiatowych wstęg rozwijających się na krzewach, zapach L’eau d’epine przeniesie Cię w świat subtelnych doznań. Poczujesz, jakby tulił Cię przyjemny zapach świeżo otwierających się płatków róży. To doświadczenie doda Ci spokoju i komfortu, sprawiając, że poczujesz się jak we wnętrzu kwiatowego ogrodu, tuż po letnim deszczu.

Jednak zapach L’eau d’epine to nie tylko delikatność i subtelność. Z drugiej strony, ukazuje swoją surowość i siłę, przypominając o cierniach róży, które mogą wbijać się w Twoją skórę. Ta zielona i niespodziewanie chłodna nuta pobudzi Twoje zmysły i przyniesie Ci ożywienie. To jak silne uderzenie energii które sprawi, że poczujesz się pewniej i zmotywuje Cię do działania.

Również bursztynowy balsam w L’eau d’epine dodaje temu zapachowi głębi i ciepła. Ten symbol stabilności i trwałości, daje Ci poczucie bezpieczeństwa i spokoju. Podkreśla znaczenie równowagi między delikatnością a siłą, tworząc harmonijną kompozycję, która przyciąga i intryguje.

Olejek hinoki z mistycznego drzewa, zarezerwowanego dla japońskich cesarzy, nadaje L’eau d’epine żywicznego, ziemistego i medytacyjnego charakteru. Drzewo hinoki, znane również jako cyprysowiec japoński, jest cenione ze względu na swoje aromatyczne drewno, z którego pozyskuje się olejek o charakterystycznym zapachu, który jest jednocześnie ziemisty, drzewny i lekko cytrusowy. Dodany do perfum, podkreśla medytacyjny charakter kompozycji sprawiając, że poczujesz się blisko natury i otulona(-y) spokojem.

Zapach L’eau d’epine od Chapel Factory to perfekcyjna mieszanka siły i delikatności. Ta perfumowana woda pobudza zmysły, budzi zainteresowanie i zachęca do poznawania kompozycji. Pozwól sobie na chwilę ucieczki od codziennej rutyny, a L’eau d’epine otuli Cię swoją unikalną mieszanką zapachową. Poczuj bliskość przyrody na swojej skórze i ciesz się każdym chwilowym doświadczeniem.

 

Informacje dodatkowe

 

A czym dla Ciebie jest L’eau d’epine?

Chętnie poznamy Twoje własne wrażenia wywołane tymi perfumami.

A zatem -„do napisania” 🙂

 

 

Anioły w domu… Dlaczego?

Anioły kojarzone są z miłością, opieką, pomocą i przynoszeniem pociechy. A czym anioły są dla Ciebie?

Poczuj TO… Chapel Factory „Holy Stick”

Pozwól się zabrać w magiczną podróż do serca natury i szamańskich rytuałów z palo santo w tle…

Poczuj TO… Chapel Factory „Oud Pagode”

Potrzebujesz poczuć równowagę w swoim życiu? Oud Pagode może być idealnym wyborem.

Poczuj TO… Chapel Factory „Heresy”

Tutaj będzie ci dobrze, tutaj najwyższym dobrem jest grzeszna przyjemność i wolność…