Zaznacz stronę

The Merchant of Venice


Museum Collection: Oriental Delice

Informacje o marce…

Museum Collection to wody toaletowe, których konstrukcja skupia się na monotematycznych składnikach, wokół których pozostałe nuty tworzą tło, dopełniają je i sprawiają, że ich odbiór staje się wielowymiarowy. Dzięki takiej ich formie zapachy te można łączyć ze sobą, tworząc własne i niepowtarzalne historie. Linia ta obejmuje wszystkie smaki i preferencje zamknięte w kuszącym czerwonym flakonie ozdobionym złotą główką i czerwoną etykietą. Prosty i urzekający format 50 ml, w którym jest prezentowany, pozwala zabrać ze sobą ulubiony zapach wszędzie, gdzie chcesz.

Oriental Delice, to zmysłowy zapach, który daje poczucie bycia na rajskiej plaży. Jego otwarcie otacza świeżym kwiatem jabłoni i delikatnym kwiatem migdałowym. Serce to orientalne delicje: kwiatowa bryza słodkiego kwiatu wanilii, urzekająca lilia i piękny jaśmin. Kremowa podstawa słodkiego heliotropu, delikatnego białego piżma, ciepłej wanilii i karmelizowanego mleka o miodowym wyglądzie dopełniają ten wyjątkowy zapach.

Rodzina zapachowa: kwiatowa

Grupa ta, reprezentowana jest przez idylliczne bukiety kwiatowe złożone z białych kwiatów i kwiatów charakterystycznych, takich jak róże i lilie. Zapachy kwiatowe są zwykle czyste i kwiatowe lub delikatnie ocieplone odrobiną przypraw lub owoców, aby uzyskać miękkie, pudrowe wykończenie.

Nuta głowy: świeży kwiat jabłoni, delikatny kwiat migdałowca
Nuta serca: orientalne delicje, słodki kwiat wanilii, lilia, jaśmin
Nuta bazy: słodki heliotrop, białe piżmo, wanilia, miód (efekt jakby karmelizowanego mleka)

Kreator:  (2013r.)

Opinie, które pomogą w wyborze…

Znajdą tu Państwo wiele opinii, wśród których będą wypowiedzi Twórcy, nasza oraz klientów, którzy kupili ten zapach.

The Merchant of Venice

Twórca / Producent

Naszym zdaniem

PERFUMERIA Greta