Zaznacz stronę

The Merchant of Venice


Museum Collection: Pure Leather

Informacje o marce…

Museum Collection to wody toaletowe, których konstrukcja skupia się na monotematycznych składnikach, wokół których pozostałe nuty tworzą tło, dopełniają je i sprawiają, że ich odbiór staje się wielowymiarowy. Dzięki takiej ich formie zapachy te można łączyć ze sobą, tworząc własne i niepowtarzalne historie. Linia ta obejmuje wszystkie smaki i preferencje zamknięte w kuszącym czerwonym flakonie ozdobionym złotą główką i czerwoną etykietą. Prosty i urzekający format 50 ml, w którym jest prezentowany, pozwala zabrać ze sobą ulubiony zapach wszędzie, gdzie chcesz.

Mocna i głęboka woń Pure Leather, to olfaktoryczna fantazja, którą tworzą przeplatające się eleganckie przyprawy, podklejone aksamitnymi aromatycznymi i owocowymi pieszczotami. Tajemnicze i zmysłowe nuty skóry oraz drewna cedrowego wydzielają się w sercu, dopełniają wystawne kwieciste akordy i akcenty smakowy (gourmand). Suchy dół jest ciemny i intensywny, melanż szlachetnych gatunków drewna, gęstych żywic i wanilii, które uosabiają całą siłę skóry, symbol klasy i wytrzymałości.

Rodzina zapachowa: orientalna

Orientalne zapachy z dominującym bursztynem znajdują się w osobnej grupie dzięki zaakcentowanemu ciepłu i zmysłowości. Ich bogaty bukiet zawiera substancje odurzające i intensywne, takie jak piżmo, wanilia, egzotyczne żywice i drewno, często w towarzystwie egzotycznych kwiatów i przypraw.

Nuta głowy: eleganckie przyprawy, aromatyczne owoce
Nuta serca: skóra, drewno cedrowe, akordy kwiatowe, akcent gourmand
Nuta bazy: ciemne i intensywne szlachetne gatunki drewna, gęste żywice, wanilia

Kreator:  (2013r.)

Opinie, które pomogą w wyborze…

Znajdą tu Państwo wiele opinii, wśród których będą wypowiedzi Twórcy, nasza oraz klientów, którzy kupili ten zapach.

The Merchant of Venice

Twórca / Producent

Naszym zdaniem

PERFUMERIA Greta