Zaznacz stronę

The Merchant of Venice


Museum Collection: Violet Petals

Informacje o marce…

Museum Collection to wody toaletowe, których konstrukcja skupia się na monotematycznych składnikach, wokół których pozostałe nuty tworzą tło, dopełniają je i sprawiają, że ich odbiór staje się wielowymiarowy. Dzięki takiej ich formie zapachy te można łączyć ze sobą, tworząc własne i niepowtarzalne historie. Linia ta obejmuje wszystkie smaki i preferencje zamknięte w kuszącym czerwonym flakonie ozdobionym złotą główką i czerwoną etykietą. Prosty i urzekający format 50 ml, w którym jest prezentowany, pozwala zabrać ze sobą ulubiony zapach wszędzie, gdzie chcesz.

Delikatny i pachnący fiołek reprezentuje prostotę i naturalność. Róża, jaśmin i mimoza towarzyszą fiołkowi w intrygującym kwitnącym wietrze. Violet Petals, to niezwykle kobiecy bukiet, który reinterpretuje w bardziej nowoczesnym i wyrafinowanym kluczu prawdziwą istotę tego niewinnego kwiatu.

Rodzina zapachowa: kwiatowa

Grupa ta, reprezentowana jest przez idylliczne bukiety kwiatowe złożone z białych kwiatów i kwiatów charakterystycznych, takich jak róże i lilie. Zapachy kwiatowe są zwykle czyste i kwiatowe lub delikatnie ocieplone odrobiną przypraw lub owoców, aby uzyskać miękkie, pudrowe wykończenie.

Nuta głowy: mandarynka, cassis, liście fiołka
Nuta serca: róża, jaśmin, fiołek, mimoza
Nuta bazy: piżmo, korzeń irysa, drewno sandałowe

Kreator:  (2013r.)

Opinie, które pomogą w wyborze…

Znajdą tu Państwo wiele opinii, wśród których będą wypowiedzi Twórcy, nasza oraz klientów, którzy kupili ten zapach.

The Merchant of Venice

Twórca / Producent

Naszym zdaniem

PERFUMERIA Greta