Zaznacz stronę

Święto Miłości w Perfumerii Greta

Jak co roku, 14 lutego obchodzimy WALENTYNKI. Tego dnia wielu z Was będzie celebrować to Święto Miłości na wszelkie sposoby, wszak ogranicza nas tylko wyobraźnia 😉

Bawcie się fantastycznie! Spędzajcie czas w doborowym towarzystwie! Pięknie wyglądajcie! Cudownie pachnijcie! Sprawcie, by te wyjątkowe chwile pachniały niezapomnianie!

Dlatego mamy dla Was…….PROMOCJĘ „miłosnych perfum”……

„5 próbek w cenie 4”

Dla tych z Was, którzy mają owe Walentynki za nic i nie obchodzą ich. Dla Was ta PROMOCJA jest po to, byście mogli poprawić sobie nastrój luksusowymi kompozycjami niszowymi, jakie znajdziecie na półkach naszego butiku perfumeryjnego. Gwarantujemy Wam, że znajdziecie tu ukojenie zszarpanych w tym okresie nerwów oraz zapachy, które przeniosą Was w tak odległe, wyjątkowe i wspaniałe zakątki świata, o których ci siedzący w kawiarence za rogiem i spoglądający sobie głęboko w oczy, nie mają pojęcia……. a my Was tam zabierzemy! 🙂

 

 

Nie można kupić miłości…
Ale można kupić prezenty z miłością.
Wybierz unikatowe i wyjątkowe perfumy
oraz niepowtarzalne ręcznie robione podarunki.

Zasady promocji...

Promocja dekantów/próbek trwa przez cały miesiąc luty i polega na wyborze 5 różnych zapachów, a jeden z nich (najtańszy) dostaniecie GRATIS!

W przypadku zakupu przez stronę internetową/sklep, prosimy o zakup 4 zapachów, a nazwę 5-tego gratisowego, należy wpisać w uwagach do zamówienia.

Wakacyjna podróż z zapachami…

…czyli PROMOCJA małych przyjemności!

Szkatułka na szczęście

…czyli szafirowo otulamy skarby…

Madonna dla Michasi…

…czyli obraz niewręczony…

Niesamowity cirque noir!

…czyli przedstawienie Sideshow…

Walentynki i miłosne perfumy…

…czyli otulcie się pięknymi zapachami…

Nastrojowy lampion…

…czyli jesienne wieczory uratowane.