Zaznacz stronę

Zapraszamy do świata perfum

Witaj!

Perfumy towarzyszyły nam przez całe życie. To przyczyniło się do powstania pasji perfumeryjnej, która trwa prawie tyle samo czasu. Jednym z jej owoców, jest stworzenie
i prowadzenie od 2011 roku Perfumerii.

Perfumeria Greta to nie drogeria – to butik z perfumami artystycznymi, gdzie bez pośpiechu, w klimatycznym wnętrzu każdy może znaleźć zapach dla siebie. Pragniemy zaoferować Wam perfumy wyjątkowe, niszowe, luksusowe. Kierowani tym pragnieniem wybieramy i wprowadzamy do naszej oferty perfumy ekskluzywnych marek niszowych.

Od samego początku spełniamy też funkcję edukacyjną i doradczą dla naszych Klientów świadomych (a czasami nie), iż  zapach wpływa nie tyko na nasze samopoczucie, ale w subtelny i skuteczny sposób na nasze otoczenie, na to jak jesteśmy postrzegani… lub jak chcemy być postrzegani. Naszą Perfumerię odwiedzacie z prośbą o dobór zapachu, kontaktujecie się również mailowo oraz na Facebooku i Instagramie, prosząc o porady jak, i gdzie nanosić perfumy, jakich używać na różne okazje i pory roku, co wolno, a czego nie robić z perfumami, poznać fakty, mity i tajniki sztuki perfumeryjnej lub najzwyczajniej porozmawiać o perfumach.

Stąd zrodził się pomysł stworzenia sekcji wpisów na naszym blogu, które dotyczyć będą olfaktorycznej „edukacji” w szerszej perspektywie. Mamy nadzieję, iż tematyka ta przypadnie Wam  do gustu i miejsce to zyska Waszą przychylność oraz stanie się chętnie przez Was odwiedzanym i polecanym.

Proponowana tematyka olfaktoryczna będzie ciekawa, inspirująca, pomysłowa i zachęcająca do podejmowania nowych zapachowych wyzwań. W poszczególnych artykułach opowiemy Wam m.in. czym są perfumy, skąd pochodzą, jaką mają historię, jak się je tworzy i kto to robi. Poradzimy, jak je stosować, kiedy i gdzie używać, czego się wystrzegać. Perfumy to „temat morze”, a ich świat jest tajemniczy i zmysłowy, skrywa wiele tajników i ciekawostek, którymi pragniemy się z Wami podzielić.

 

A zatem -„do napisania” 🙂

 

 

Czerwcowe wąchanie – wspólne zapachów wybieranie…

…czyli KONKURS na fanpage „Perfumerii Greta”

Poczuj TO… Chapel Factory „Holy Stick”

Pozwól się zabrać w magiczną podróż do serca natury i szamańskich rytuałów z palo santo w tle…

Karuzela NIE dla małych dziewczynek…

…czyli grafitowy zawrót głowy

Wakacyjna podróż z zapachami…

…czyli PROMOCJA małych przyjemności!

Jak pachnieć latem

Powiem Ci, czego warto szukać w perfumach, jeśli chcesz zmienić swoją pachnącą garderobę na letnią, lekką i niebanalną…

Steampunkowe buciki…

…czyli jesień nadeszła w dobrym stylu.