Zaznacz stronę

Zapraszamy do świata perfum

Witaj!

Perfumy towarzyszyły nam przez całe życie. To przyczyniło się do powstania pasji perfumeryjnej, która trwa prawie tyle samo czasu. Jednym z jej owoców, jest stworzenie
i prowadzenie od 2011 roku Perfumerii.

Perfumeria Greta to nie drogeria – to butik z perfumami artystycznymi, gdzie bez pośpiechu, w klimatycznym wnętrzu każdy może znaleźć zapach dla siebie. Pragniemy zaoferować Wam perfumy wyjątkowe, niszowe, luksusowe. Kierowani tym pragnieniem wybieramy i wprowadzamy do naszej oferty perfumy ekskluzywnych marek niszowych.

Od samego początku spełniamy też funkcję edukacyjną i doradczą dla naszych Klientów świadomych (a czasami nie), iż  zapach wpływa nie tyko na nasze samopoczucie, ale w subtelny i skuteczny sposób na nasze otoczenie, na to jak jesteśmy postrzegani… lub jak chcemy być postrzegani. Naszą Perfumerię odwiedzacie z prośbą o dobór zapachu, kontaktujecie się również mailowo oraz na Facebooku i Instagramie, prosząc o porady jak, i gdzie nanosić perfumy, jakich używać na różne okazje i pory roku, co wolno, a czego nie robić z perfumami, poznać fakty, mity i tajniki sztuki perfumeryjnej lub najzwyczajniej porozmawiać o perfumach.

Stąd zrodził się pomysł stworzenia sekcji wpisów na naszym blogu, które dotyczyć będą olfaktorycznej „edukacji” w szerszej perspektywie. Mamy nadzieję, iż tematyka ta przypadnie Wam  do gustu i miejsce to zyska Waszą przychylność oraz stanie się chętnie przez Was odwiedzanym i polecanym.

Proponowana tematyka olfaktoryczna będzie ciekawa, inspirująca, pomysłowa i zachęcająca do podejmowania nowych zapachowych wyzwań. W poszczególnych artykułach opowiemy Wam m.in. czym są perfumy, skąd pochodzą, jaką mają historię, jak się je tworzy i kto to robi. Poradzimy, jak je stosować, kiedy i gdzie używać, czego się wystrzegać. Perfumy to „temat morze”, a ich świat jest tajemniczy i zmysłowy, skrywa wiele tajników i ciekawostek, którymi pragniemy się z Wami podzielić.

 

A zatem -„do napisania” 🙂

 

 

Wietrzymy magazyn przed zimą!

…czyli ceny, jakich jeszcze nie było!

Szkatułka na szczęście

…czyli szafirowo otulamy skarby…

Steampunkowe buciki…

…czyli jesień nadeszła w dobrym stylu.

Technique Indiscrete – co chcielibyście wiedzieć, a boicie się zapytać…

…czyli Wasze pytania do Kreatora niszowych perfum

Poczuj TO… Chapel Factory „Oud Pagode”

Jeśli czujesz, że potrzebujesz poczuć równowagę w swoim życiu, Oud Pagode od Chapel Factory może być idealnym wyborem dla Ciebie.

POCZUJ TO… Chapel Factory „L’eau d’epine”

Czy jesteś gotowa(-y), by wyrwać się z codzienności i oddać się przyjemności zmysłowej podróży?