Zaznacz stronę

Wakacyjna podróż z zapachami…

Lato w pełni. Wielu z Was spędza je na podróżowaniu w odległe zakątki świata. Są też tacy, którzy preferują krótsze weekendowe wypady. Jeszcze inni nie mają tyle szczęścia i siedzą w pracy…oby przynajmniej klimatyzator działał, a uciążliwa koleżanka lub szefowa – były nieobecne 😉

Wyjeżdżając na wakacje (w każdym, nawet najkrótszym wydaniu) chcielibyśmy zabrać ze sobą wszystkie kolorowe kreacje, które po ośmiu chłodnych miesiącach w szafie, krzyczą do nas – weź MNIE! Jak na ironię, walizka zawsze jest zbyt mała…

Podobnie jest z perfumami. Kochamy je nosić, bawić się nimi i otulać, dlatego ciężko jest zwykle zdecydować, które z nami pojadą, a które zostaną w domu. A wybór nie jest łatwy, bo kto wie, jaka będzie pogoda, jakie okoliczności, jaki nastrój..? Na domiar złego, wypchana ciuszkami walizeczka pęka już w szwach i złowrogo spogląda na kolejny flakon perfum, który usiłujemy w niej zmieścić.

Dla wszystkich Was, którzy doświadczają właśnie tej niesprawiedliwości i złośliwości przedmiotów martwych, jak również dla tych, którzy mają żywo w pamięci mozolny sparing ze swoim bagażem oraz dla tych, którzy siedzą teraz w pracy, czytają ten tekst i zazdraszczają wyżej wymienionym. Dla wszystkich Was mamy rozwiązanie pachnących problemów i dylematów.

 

PROMOCJĘ na dekanty wszystkich wakacyjnych zapachów!

 

Teraz z łatwością spakujecie cały swój olfaktoryczny świat i ruszycie, gdzie Was oczy i nogi poniosą…

Tak, tak… pamiętamy o nieszczęśnikach zdanych na łaskawość klimy biurowej… 🙁    Wy natomiast, możecie poprawić sobie nastrój wielością zapachów selektywnych oraz luksusowych kompozycji niszowych, jakie znajdziecie na półkach naszego butiku perfumeryjnego. Gwarantujemy Wam, że znajdziecie tu ukojenie zszarpanych nerwów oraz zapachy, które przeniosą Was w tak odległe, wyjątkowe i wspaniałe zakątki świata, o których Wasi współpracownicy wylegujący się właśnie na plaży w Ustce, mogą tylko pomarzyć, a my Was tam zabierzemy!

Zasady promocji...

Promocja dekantów/próbek trwa przez całe wakacje (lipiec-sierpień) i polega na wyborze 4 różnych zapachów, a jeden z nich (najtańszy) dostaniecie GRATIS!

Dla tych, którym tegoroczne letnie wyjazdy nie są dane i wakacje (lipiec, sierpień) spędzą w Żywcu, mamy dodatkowo filmową propozycję od kina Janosik, na:

  • klub filmowy
  • Janosik dzieciom
  • klub Seniora
  • kino w plenerze
  • oraz zapowiedzi premier filmowych na ten okres

Klikając w repertuar obok, powiększycie go i zapoznacie się szczegółowo z tytułami przygotowanymi dla Was przez zaprzyjaźnioną z nami ekipę kinową 🙂

Ulotki z wakacyjną promocją Perfumerii Greta, znajdziecie również w kinie Janosik.

.

Jakkolwiek ułożą się Wasze plany i jak przyjdzie Wam spędzać wakacje, wszystkim Wam życzymy wspaniale spędzonego czasu. By w upalne dni orzeźwiały, a w chłodniejsze otulały Was piękne i wyjątkowe zapachy!

Stuletnie perfumy – TYLKO u nas – limitowana nowość od Technique Indiscrete.

…czyli Centenaire w naszych zmysłach…

Steampunkowe buciki…

…czyli jesień nadeszła w dobrym stylu.

POCZUJ TO… Chapel Factory „Pura Lux”

Czas na Twoje wewnętrzne światło! Rozpocznij podróż i odkryj w sobie spokój, harmonię, blask i potencjał.

Szkatułka na szczęście

…czyli szafirowo otulamy skarby…

Wakacje z Perfumerią Greta

…czyli PROMOCJA małych przyjemności!

SPLASH COLOGNE – w tęsknocie za latem…

…czyli nowe zapachy Jardins D’Ecrivains