Zaznacz stronę

Walentynki w Perfumerii Greta

Jak co roku, mniej lub bardziej wyczekane Walentynki zbliżają się do nas, by eksplodować 14go lutego. Z witryn sklepowych machają do nas czerwone serducha, aniołki i amorki różnej maści. Restauracje, kawiarnie i pub’y prześcigają się w propozycjach na ten jeden wieczór. Na szczęście w dzisiejszych czasach opcji mamy mnóstwo i znajdujemy oferty dla wszelkich konfiguracji: par, trójkątów, grup i singli (przecież nigdy nie wiadomo, co się może wydarzyć… 😉 ). Jedno jest pewne, każdy chce świetnie się bawić i wyglądać wystrzałowo. Przeglądamy więc oferty oraz ubrania w szafie, bo jak zwykle nie mamy się w co ubrać 😉 (tu ukłon do niektórych pań, cierpiących na wieczny deficyt odzieżowy). Przemyślany (o czymkolwiek myślimy) strój może rozkręcić nasz wieczór, ale odpowiedni zapach uczyni go niezapomnianym…

W tym miejscu wkraczamy my…

“5 próbek w cenie 4”

Mamy dla Was propozycję i ofertę dekantów “miłosnych perfum”, wręcz idealnych na TEN lub inny wieczór. Mamy zapachy na różne okazje i nastroje: od nostalgicznych, przez radosne, po buduarowe i seksowne. Dzięki nim poszerzycie swoje olfaktoryczne horyzonty oraz zagwarantujecie sobie świetną zabawę, bo zapachami też można, ba – należy się bawić! Zabawa ta ta również odbywać się może w dowolnych konfiguracjach 😉 bo zapach inaczej rozwija się na skórze różnych osób, różnych płci, różnych z wielu względów. Wybór należy do Was, a ogranicza Was tylko Wasza wyobraźnia…

Tak, tak… pamiętamy również o “nieszczęśnikach” 😉 mających owe Walentynki za nic i nie obchodzących ich. Wy natomiast, możecie poprawić sobie nastrój wielością zapachów selektywnych oraz luksusowych kompozycji niszowych, jakie znajdziecie na półkach naszego butiku perfumeryjnego. Gwarantujemy Wam, że znajdziecie tu ukojenie zszarpanych w tym okresie nerwów oraz zapachy, które przeniosą Was w tak odległe, wyjątkowe i wspaniałe zakątki świata, o których ci siedzący w kawiarence za rogiem i spoglądający sobie głęboko w oczy, nie mają pojęcia, a my Was tam zabierzemy!

Nie można kupić miłości…
Ale można kupić prezenty z miłością.
Wybierz unikatowe i wyjątkowe perfumy
oraz niepowtarzalne ręcznie robione podarunki.

Zasady promocji...

Promocja dekantów/próbek trwa przez cały miesiąc luty i polega na wyborze 5 różnych zapachów, a jeden z nich (najtańszy) dostaniecie GRATIS!

W przypadku zakupu przez stronę internetową/sklep, prosimy o zakup 4 zapachów, a nazwę 5-tego gratisowego, należy wpisać w uwagach do zamówienia.

Nasze życzenia dla Was…

…czyli nie tylko “Wesołych Świąt”

Walentynki i miłosne perfumy…

…czyli otulcie się pięknymi zapachami…

Spotkanie z Pasją…

…czyli młodzi ludzie ciekawi świata…

Steampunkowa tytonierka…

…czyli pożegnalny prezent dla jednego palacza.

Technique Indiscrete – co chcielibyście wiedzieć, a boicie się zapytać…

…czyli Wasze pytania do Kreatora niszowych perfum

Dlaczego polubisz nasz Newsletter?

…czyli kilka powodów, dla których zaprosisz nas do siebie